Aqua Bubble

Dziś proponuję wam zagrać w nową grę Aqua Bubble. Jest to super gra z serii strzelanie do kulek, w której liczy się szybka reakcja oraz zręczność.

Przejdźmy więc w świat Aqua Bubble, gdzie czeka nas inwazja Bubbles. Nasz mały Aquatic za pomocą armatki musi obronić się przed niebezpieczeństwem. Stań po jego stronie i odeprzyj atak wroga nadchodzący wraz z wodospadem na jego krainę. Musisz dołożyć wszelkich starań by uratować krainę, już na wstępie mogę zaznaczyć, że nie będzie łatwo i walka będzie trwała bardzo długo.

 

Używaj wszelkich możliwych środków by tylko kulki nie dostały się pod poziom wody. Aby zbijać bańki trzeba ułożyć obok siebie co najmniej trzy kulki tego samego koloru. Można również zrzucać bańki znajdujące się poniżej danego koloru. Przejdź do gry i uratuj świat Aqua Bubble, jeśli uda ci się ukończyć level Aquatic zagra dla Ciebie na fortepianie.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą myszki, kulki nieustannie się obniżają więc trzeba się śpieszyć, z lewej strony na dole pokazywany jest kolor kolejnej kulki, która pojawi się w armacie Aquatic. Pasek po lewej stronie wskazuje ile już zdołaliśmy zbić kulek, jeśli niebieski pasek dojdzie do samej góry, wygrywamy level. Uważaj, z każdym levelem będzie coraz ciężej, czy to level, zręcznościowy gdzie kolorów kulek jest mniej, lecz szybciej się obniżają, czy level taktyczny, gdzie kulki obniżają się wolniej, lecz kolorów jest znacznie więcej. Z prawej strony u górze wyświetlane są punkty, które udało Ci się zdobyć dotychczas oraz level, w który grasz aktualnie.

W grze będzie towarzyszyć ci bardzo miła muzyczka, a nasz Aquatic będzie ostrzegał Cię o zbliżającym się niebezpieczeństwie dla jego domku.

Więc bierz się do roboty, pomóż uratować krainę Aquatic oraz dobrze spędzaj czas, grając w Aqua Bubble. Życzę udanej zabawy i bicia kolejnych rekordów.