Atlantic Balls

Atlantic Balls to kolejne pryskające bańki, w które zupełnie za darmo możecie pograć na naszym portalu. Są to dość klasyczne bańki kulki, w których nie ma ograniczenia czasowego ani też plansz do przejścia – musicie grać jak najdłużej by zdobyć jak najwięcej punktów. Z pozoru nudne zasadnie, ale jak sami zobaczycie bańki Atlantic Balls są bardzo wciągające i jak raz zaczniecie grać to nie będziecie się mogli oderwać. Atlantic Balls to gra dorosłych i dla dzieci, więc nie ważne ile masz lat – graj teraz razem z nami.

W grze Atlantic Balls panują dość klasyczne zasady – czyli musicie tak strzelać bańkami, a by na planszy blisko siebie znalazły się co najmniej trzy takie same bańki. Usuną się one wtedy z planszy, a na wasze konto trafią punkty. Pamiętać trzeba o tym, że mimo ograniczenia czasowego co jakiś czas bańki w grze Atlantic Balls będą się obniżać, dlatego zwróćcie uwagę szczególnie na te bańki, które są stosunkowo nisko, by wasza gra bańki zbyt szybko nie dobiegła końca.

Każdy kto lubi pryskające bańki powinien się świetnie bawić z grą Atlantic Balls. Są to proste pryskające bańki, które raczej nikomu nie powinny sprawić kłopotu. Do gry w Atlantic Balls potrzebna jest jedynie myszka, więc sterowanie was nie zaskoczy. Tradycyjnie również wystrzeliwujecie bańki z armatki, zamieszczonej u dołu ekranu. Strzelać należy standardowo tak, aby na planszy obok siebie znalazły się minimum trzy tego samego koloru kulki. Znikną one z planszy zasilając twoje konto punktami.

Poza sterowaniem warto wiedzieć, że w grze Atlantic Balls możliwe jest włączenie pauzy w prawym dolnym rogu. W lewym dolnym rogu tej gry kulki bańki natomiast macie wyłącznik dźwięków oraz ilość zdobytych punktów. Z opcji to już wszystko – widać, że jest tego niewiele, więc nic a nic nie będzie was rozpraszać.

Co tu wam jeszcze powiedzieć… hmmm…. to już chyba wszystko. Nie będą wam zabierać czasu – lepiej przeznaczcie go na grę Atlantic Balls oraz inne nasze pryskające bańki, które są równie wspaniałe. Polecajcie również nasze gry bańki swoim znajomym – im nas więcej tym zabawa jest lepsza.

Powodzenia!!!