Baby Ada Bubbles

Baby Ada Bubbles to pryskające kulki, w których wcielasz się w postać małej Ady strzelającej z zabawkowej armatki kolorowymi kulkami. Baby Ada Bubbles to klasyczne pryskające bańki, w których musisz usuwać bańki z planszy, a robi się to poprzez układanie obok siebie co najmniej 3 identycznych baniek. Dodatkowe punkty w grze Baby Ada Bubbles można zdobyć za spadające “przypadkiem” bańki, czyli takie, które opadną z bańkami, które usuniemy pod nimi.

W tej grze pryskające kulki nie macie do przejścia plansz – gracie aż do momentu, gdy na planszy zabraknie miejsca na kolejne bańki. Nie znaczy to jednak, że cały czas jest prosto – co jakiś czas dla utrudnienia na planszy w grze Baby Ada Bubbles pojawiają się nowe kolory baniek, a także baniek przybywa na planszy w szybszym tempie. Ponadto w tej grze pryskające banki macie do wyboru dwa poziomy trudności – study mode oraz normal mode. Który wybieracie na początek? Study mode to ten prostszy, zaczniecie od tego, czy od razu skaczecie na głęboką wodę?


Baby Ada Bubbles to bardzo fajne pryskające bańki dla dzieci i dorosłych, choć w grze tej główną rolę odgrywa dzieciak o imieniu Ada. Gra Baby Ada Bubbles to typowe pryskające kulki, w których usuwamy z planszy co najmniej trzy tego samego koloru kulki, uzyskując za to określoną ilość punktów. W grze tej nie ma do przechodzenia plansz, więc trzeba zbierać jak najwięcej punktów. W tej grze pryskające bańki dodatkowe punkty możecie dostać jeśli będziecie usuwać naraz większą ilość kulek oraz bańki przyczepione do tych, które usuwanie.

Baby Ada Bubbles to naprawdę fajna gra pryskające kulki, w którą warto zagrać nie tylko gdy bardzo się nudzimy, ale także wtedy, gdy jesteśmy zestresowani – ta gra pryskające bańki pomaga się znakomicie zrelaksować. Bańki Baby Ada Bubbles są bardzo proste, choć co jakiś czas na planszy przybywają nowe kolory baniek oraz z czasem bańki przybywają na planszy w szybszym tempie, stąd też mimo, że gra Baby Ada Bubbles nie jest ograniczona czasowo to trzeba się nieco spieszyć, jeśli nie chce się przegrać.

W tej grze pryskające bańki nie ma zbyt wiele opcji – w lewym górnym rogu gry Baby Ada Bubbles znajdziecie ilość punktów jaką udało wam się zdobyć, a poniżej człowieczka rzucającego komentarze w języku angielskim, na które uwagi nie trzeba zwracać. Po prawej stronie ekranu tej gry bańki można znaleźć (od góry): wyłączenie dźwięków i muzyki w grze poprzez przesunięcie pasków w lewo, pauzę, wyjście z gry Baby Ada Bubbles oraz rozpoczęcie gry od początku.

W tej grze pryskające kulki potrzebujecie tylko myszki, więc na pewno dacie sobie radę, bo nie trzeba tu zwinnych paluszków. Polecam te pryskajace bańki, a także inne nasze pryskające kulki – u nas znajdziecie naprawdę bogaty zbiór gier tego typu, więc na pewno nie będziecie się nudzić.

Życzę udanej zabawy z grą Baby Ada Bubbles!!!