Balls of Elvis

Balls of Elvis to dość nietypowe pryskające kulki, gdyż nie strzelamy tu z armatki kolorowymi kulkami, a po prostu klikamy na zespole kulek, które następnie znikają z planszy. W grze Balls of Elvis nie ma poziomów, a gra się tak  długo, aż kulki dotkną górnej części planszy, co spowoduje przegraną. Z planszy usunięte mogą być zespoły składające się z minimum dwóch baniek tego samego koloru – oczywiście im będzie ich więcej tym, więcej punktów uda ci się uzyskać.

Pryskające bańki to świetne i bardzo proste gry  – taka też jest właśnie gra Balls of Elvis. Jeśli lubisz gry pryskające bańki to na pewno spodoba ci się nasza nowa propozycja, bo Balls of Elvis to naprawdę świetne pryskające kulki dla dużych i małych, kobiet i mężczyzn. Gra ta potrafi rozluźnić człowieka i wprawić go w dobry nastrój – Balls of Elvis dostarczą ci znakomitej zabawy na długie godziny. Piszesz się na to? Bo ja tak!


Balls od Elvis, choć nie są klasycznymi pryskające bańkami to można się przy nich znakomicie bawić i to przez długie godziny. W tej grze pryskające kulki nie ma żadnych ograniczeń – ani czasowych, ani poprzez to, że na planszy przybywa kulek – owszem kulek będzie przybywać co jakiś czas, ale tylko podczas aktywnej gry w Balls of Elvis. Ta gra pryskające bańki kończy się w momencie, gdy twoje bańki dotkną górnej części planszy – wtedy przegrasz i będziesz musiał/a zaczynać od nowa.

Do gry w Balls of Elvis potrzebna jest wam tylko i wyłącznie myszka za pomocą, której klikasz na bańkach. Usunięte z planszy mogą być tylko te bańki, które zgrupowane są co najmniej w dwójkach, a więc mamy tu małe odstępstwo od klasycznych zasad, gdzie usuwa się tylko te bańki, które zgrupowane są w trójkach. Im więcej kulek usuniecie naraz tym więcej punktów otrzymacie. W grze Balls of Elvis punkty nie są jednak tak istotne, bo nie ma tu żadnej listy zwycięzców tak, więc możecie grać zupełnie spokojnie i bez presji.

Podczas gry w te pryskające bańki poza kulkami na planszy pojawią się również od czasu do czasu bomby, dzięki którym naraz możesz usunąć większą ilość baniek. Ponadto jeśli szybko raz za razem będziecie usuwać bańki z planszy to po lewej stronie ekranu pojawi się pasek bonusowych punktów. Ogólną liczbę punktów, jaką udało wam się uzyskać podczas gry w te pryskające kulki znajdziecie w prawym górnym rogu. Tam też znajdziecie wyjście z gry (ikona z iksem X), wyłącznik dźwięku (ikona głośnika) oraz tryb pełnoekranowy (ikona ekranu).

No i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o grę Balls of Elvis. Polecam się wsłuchać w dźwięk podczas usuwania baniek z planszy – usłyszycie wtedy prawdziwe i efektowne pryskające bańki. Życzę udanej zabawy!!!