Balls Shooting

Balls Shooting to gra typu strzelanie do baniek, ale nie takie klasyczne, że  bańki obniżają się coraz niżej i niżej, ale takie, że są umieszczone wokół jednego punktu na środku ekranu i obracają się w kółko, jeśli tylko zostaną poruszone, co sprawia, że gra Balls Shooting do najprostszych nie należy, ale za to można się z nią znakomicie bawić. Jeśli nie wierzycie to koniecznie sprawdźcie to sami!!!

Choć gra Balls Shooting nie jest grą wieloetapową to można się przy niej bawić znakomicie przez długie godziny. I to nie tylko dlatego, że te pryskające bańki są tak trudne, ale dlatego, że możecie kontrolować grę tak, aby grać jak najdłużej i zdobyć jak najwięcej punktów. Pryskające bańki Balls Shooting są wspaniałą rozrywką i zabawą, a także idealnie nadają się do rozluźnienia i relaksu. Polecam serdecznie wszystkim dzieciakom na odreagowanie szkoły, a dorosłym pracy.


Balls Shooting to pryskające bańki w dość klasycznej formie, bo po prostu strzelany to bańkami tak, aby na planszy obok siebie ułożyć co najmniej 3 identyczne bańki. Jeśli ci się to uda to znikają one z planszy i dostajesz punkty, które w grze Balls Shooting oznaczane są jako Balls i zapisywane w panelu po prawej stronie ekranu. Skoro jesteśmy przy opcjach to nie ma tu ich zbyt wiele, warto wiedzieć jeszcze, że w prawym górnym rogu macie wyłącznik dźwięków oraz że gra nie jest ograniczona czasowo.

Warto również zauważyć, że ta gra pryskające bańki ma nieco inny układ planszy tzn. zwykle mamy bańki ułożone równo rzędami u góry ekranu – tutaj zaś umieszczone są one wokół jednego punktu na środku ekranu i do tego obracają się w kółko wokół niego, jeśli tylko w nie uderzymy. Utrudnia to nieco grę, ale właśnie w tym tkwi cała esencja gry Balls Shooting.

Z grą pryskające bańki Balls Shooting można się znakomicie zrelaksować, gdyż nic a nic was tutaj nie goni. Co jakiś czas na planszę przybywają nowe bańki, jednak dzieje się tak po określonej ilości ruchów, a nie losowo, więc naprawdę pełen luz i relaks. Jeśli, więc szukacie takiej gry, w której możecie spokojnie się odprężyć to Balls Shooting jest ku temu idealna.

Balls Shooting to pryskające bańki, które gorąco polecam wszystkim fanom naszego portalu – zarówno tym małym, jak i dużym. Jeśli lubicie strzelanie do kulek to niewątpliwie nasza dzisiejsza propozycja przypadnie wam do gustu. Chwytajcie, więc myszki i bawcie się wyśmienicie!!!