Bańki

bańki onlineBubble Hit: Pony Parade – kolejne kolorowe kulki, w które zupełnie za free możecie pograć na naszym portalu. Gra Bubble Hit: Pony Parade to świetna zabawa dla każdego bez wyjątku. Tradycyjnie usuwać będziecie kulki strzelając do nich innymi bańkami i układając je w grupy po co najmniej trzy kulki tego samego kolorku. Zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami – gwarantujemy, że będzie ona znakomita. Powodzenia i zdobycia dużej ilości punktów!!!
bańki onlineChudovista Bubble Shooter – fantastyczne pryskające bańki, w których zamiast klasycznych baniek mamy kolorowe potworki. Z każdą planszą przybywa ich rodzajów, więc się skoncentrujcie by ich nie pomylić ze sobą, bo czeka was ich inwazja i niestety przegrana w grze Chudovista Bubble Shooter. Jeżeli nie macie stracha i macie ochotę poszaleć z nami to serdecznie zapraszamy – kolejna darmowa gra bańki czeka już na was. Zapraszamy!!!
bańkiBubble Specials – nowe klasyczne pryskające bańki już na was czekają – łapcie więc za myszki i grajcie razem z nami. Tradycyjne zasady, więc nikt nie powinien mieć problemu z przejściem tej gry bańki. Bubble Specials są dostępne oczywiście za darmo i jak zwykle to robią nasze gry bańki – dostarczą wam mnóstwo wspaniałej zabawy i relaksu. Serdecznie zapraszamy do zagrania w te pryskające kulki oraz do polecenia nas swoim znajomym. Powodzenia!!!
pryskające bańkiKitten & Bubbles – kolejne pryskające bańki z kotkiem w roli głównej – tym razem takim, który poluje na rybki ukryte w bańkach. Zagrajcie z nami w klasyczne bańki, w kolejnej dość niecodziennej odsłonie. Gwarantujemy, że gra Kitten & Bubbles jest znakomita i godna uwagi oraz że będziecie się przy niej wyśmienicie bawić i to przez dość długi czas, bo do przejścia macie kilkanaście plansz. Serdecznie polecamy te pryskające bańki i zapraszamy do grania z nami!!!
bańkiP-Cat Bubble Shooter – kocie pryskające bańki już na was czekają, szykujcie myszki i zaczynamy wojnę! Jeśli chcecie zagrać w klasyczne pryskające bańki, jednak z tą drobną zmianą, że zamiast baniek będziecie mieć kotki to zapraszamy – właśnie taką grę mamy tym razem dla was. Zasady są klasyczne, więc problemów nie będzie, a gwarantuję, że gra P-Cat Bubble Shooter jest naprawdę fantastyczna. Zapraszamy serdecznie do zabawy!!!
bańki graFortitude – kosmiczne pryskające bańki, w których musisz strzelać do ciągle przesuwających się baniek a także unikać ataków kosmicznego potwora. Jeśli macie ochotę zagrać w taką dość nietypową grę bańki to serdecznie zapraszamy do zabawy razem z nami, bo gra Fortitude już czeka na was. Oczywiście w te pryskające bańki możecie pograć z nami zupełnie za darmo, więc chyba nie macie się nad czym zastanawiać – myszki w dłonie i zaczynamy zabawę!!!
bańki kulkiFruitsy Shooter – owocowe bańki dla małych i dużych graczy. Jeśli lubicie nasze pryskające bańki to zachęcam was do zagrania w grę Fruitsy Shooter, która przeniesie was w owocowy świat, daleki od problemów życia doczesnego. Zapraszam serdecznie do zabawy wszystkich niezależnie od wieku. W grze Fruitsy Shooter panują klasyczne zasady, więc nikt nie powinien mieć z nią problemów. Życzę wspaniałej owocowej frajdy i pełnego relaksu. Polecamy!!!
bańkiMushroom Passion – to fajna i kolorowa gra bańki, w której zamiast klasycznych baniek macie leśne i farmerskie warzywa i owoce. Zasady tej gry bańki są takie jak w klasycznych grach pryskające bańki, a więc musicie układać obok siebie co najmniej trzy takie same elementy, które następnie znikną z plansz. Zadanie proste, więc dacie sobie radę, tym bardziej, że nie ma tu ograniczenia czasowego, itp. Zapraszam was serdecznie do gry w Mushroom Passion – czekamy na ciebie!!!
bańki gryBubble Fish – po raz kolejny przenosimy się na dno morza, aby zagrać w pryskające bańki, tym razem jednak, zamiast baniek mamy kolorowe rybki. Zasady gry Bubble Fish pozostają jednak bez zmian i klasycznie musisz strzelać tak, by obok siebie znalazły się minimum trzy takiego samego koloru obiekty. Te pryskające bańki są naprawdę proste, ponieważ nie ma tu ani ograniczenia czasowego, ani też bańki same się nie obniżają. Zapraszam do zabawy w nietypowe wędkowanie : )
bańki kulkiBubble Creature – słodkie potworki zostały uwięzione w klatka, musisz koniecznie im pomóc, a jedynym sposobem na to by je uwolnić jest zagranie w pryskające bańki i zdobycie kluczy, za pomocą których uda ci się otworzyć klatki. Zadanie jest bardzo proste i ogólnie gra Bubble Creature jest łatwa do przejścia, a przy tym można się przy niej znakomicie bawić. Grafika również jest ciekawa więc będzie na czym zawiesić oko. Zapraszam więc was serdecznie do zabawy!!!
pryskajace kulkiJungle Bubble – jeśli macie ochotę na niezapomnianą przygodę w dzikiej dżungli to serdecznie zapraszam do zabawy razem z naszą nową grą bańki. Gra Jungle Bubble, bo to o niej właśnie mowa, to świetne pryskające bańki dla małych i dużych. Ta gra bańki nie jest ograniczona czasowo, ale nie ma też plansz do przechodzenia – to jednoplanszowa gra bańki, jednak i tak można się przy niej znakomicie bawić i relaksować. Zapraszam wszystkich gorąco do zabawy – wirtualna dżungla już czeka na was : )
pryskajace bankiFrozen Bubble – znakomite choć stare pryskające bańki, które przeniosą was do krainy Królowej Lodu, gdzie z jej wiernym sługą pingwinem będziecie musieć zagrać w bańki. Frozen Bubble to świetna, wieloplanszowa gra bańki, przy której nie będziecie się nudzić ani chwileczkę. Każda kolejna plansza przynosi wam nowe emocje, a brak ograniczenia czasowego sprawia, że gra jest bardzo przyjemna i niestresująca. Zapraszam serdecznie do zabawy wszystkich fanów gier pryskające bańki. Frozen Bubble już czeka na was!!!
pryskajace kulkiBird Bubble – fantastyczna gra bańki, w której jednak nie strzelamy bańkami, a spuszczamy je z góry planszy na jej dół, gdzie trzeba sprawić to, by obok siebie znalazły się co najmniej trzy takie same bańki. W grze Bird Bubble macie do przejścia kilka fajnych plansz i aby je przejść musicie w każdej z nich usunąć określoną ilość określonego koloru baniek. Zadanie proste, ale trzeba uważać, bo co jakiś czas poziom baniek się podnosi i robi się coraz bardziej gorąco. Zapraszam do zabawy małych i dużych fanów gier pryskające bańki. Czekamy na was!!!
pryskajace bankiDolphin Ball 2 – przenieś się z nami i słodkim delfinkiem w podwodny świat gier bańki, gdzie będzie mogli zagrać w bardzo prostą i kolorową grę bańki, która wciągnie was na długie godziny. W grze Dolphin Ball 2 macie do przejścia kilkanaście bardzo ciekawych i wciągających plansz, więc przygotujcie się na dłuższą chwilę niesamowitej zabawy w kolorowym świecie baniek. Zasady tutaj panują takie jak w klasycznych grach pryskające kulki, więc problemów nie będzie. Zapraszam gorąco do zabawy razem z nami!
pryskajace kulkiBub Break – bardzo fajna gra bańki, która opiera się na starej i klasycznej grze arkanoid, w której jednak zamiast bloczków do usuwania mamy kolorowe bańki. Bub Break jest nietypową grą pryskające bańki, ale mimo to bardzo wciągającą i popularną zarówno wśród dzieciaków jak i wśród dorosłych. Jeśli macie ochotę zagrać w nietypowe pryskające bańki to zapraszam was do zabawy razem z nami w grze Bub Break – gwarantuję, iż zabawa będzie znakomita i chętnie polecicie tę grę pryskające bańki swoim znajomym : )
pryskajace bańkiNew Bubble – kto z was ma ochotę zagrać w fajne klasyczne pryskające bańki? Jeśli macie na to ochotę to zachęcam was do zabawy razem z nami i grą New Bubble – jest to całkiem fajna gra bańki dla małych i dużych fanów naszego portalu. Zasady tej gry bańki są klasyczne, a więc strzelacie bańkami i układacie je obok siebie w co najmniej trzy elementowe grupy, które znikną z planszy, dając wam punkty. Punkty pomogą wam zająć wysokie miejsce na liście graczy. Zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami!!!
pryskajace kulkiPirate’s Bubble – macie ochotę na morską przygodę w towarzystwie piratów? To serdecznie zapraszamy was do zagrania w pryskające bańki Pirate’s Bubblr. Jest to jednoplanszowa gra bańki, w której w klasyczny sposób musicie układać obok siebie trzy takie same bańki. Celem tej gry bańki jest zdobycie jak największej ilości punktów. Zagrajcie z nami w pirackie pryskające bańki i przeżyjcie przygodę życia. Gra Pirate’s Bubble już czeka na was – spieszcie się, bo za momencik piracka łajba wypływa z portu!!!
pryskajace bańkiBubble Bomber – jeśli lubisz klasyczne gry bańki to koniecznie zagraj razem z nami w grę Bubble Bomber. Bubble Bomber to wieloplanszowe pryskające bańki, w których musisz tak strzelać bańkami, by na planszy przy sobie znalazły się minimum 3 tego samego koloru bańki, które w taki sposób zostaną usunięte z planszy, dzięki czemu wy dostaniecie punkty. Zapraszam serdecznie do zabawy!!! Bubble Bomber to naprawdę fantastyczne bańki przy których nie będziecie się nudzić.

Witamy serdecznie w kolejnym dziale z grami pryskające bańki. Ten dział zawierać będzie kolejne fantastyczne gry bańki, w które będziecie mogli grać zupełnie za darmo. Tradycyjnie do każdej z gier bańki dołączony będzie krótki opis, który ma na celu ułatwienie wam gry. Dodatkowo od czasu do czasu zamieszczać będziemy filmiki, na których pokazane będzie jak dane pryskające bańki przejść. Jeśli lubicie gry bańki to w tym dziale z pewnością znajdziecie jakieś fajne nowości.

Gry bańki to gry online, które powstały stosunkowo niedawno. Wyłoniły się one jako podkategoria gier kulki, jednak szybko zaczęły żyć własnym życiem. Dziś pryskające kulki są grami kultowymi mimo, iż nie są przestawiane jako maskotki, czy wzory na koszulki, jak to jest w przypadku gier mario to są one rozpoznawane przez ludzi na całym świecie.

Gry bańki mają dzisiaj wiele odmian. Mamy klasyczne pryskające bańki, a także inne gry strzelanie do baniek, jak również gry bańki idące już bardziej w kierunku kulek np. klikanie na zespole baniek, które pryskają i znikają z planszy. Póki jednak jest to pryśnięcie mamy tu do czynienia z grami bańki.

Gry bańki to gry dla każdego. Uwielbiają je dorośli i dzieci, kobiety i mężczyźni. Gry bańki to proste gry darmowe, przy których nie można się nudzić – dostarczają one wiele rozrywki i dobrej zabawy, a także ekspresowo zabijają nudę i relaksują. Jeśli masz ochotę na chwileczkę zapomnienia to dają ci je gry bańki. Nie wierzysz? Możesz to sprawdzić już teraz  – bańki czekają na ciebie – łap je zanim prysną.