Beads

Beads to znane i lubiane pryskające bańki, w które grywają ludzie na całym świecie. Jest to ciekawa gra pryskające banki, gdyż zasady są tu nieco inne. Tradycyjnie strzelamy do kulek, ale nie ma tu typowego przejścia do kolejnych plansz, a jest coś innego, ale o tym już za chwilę. Beads to ciekawa gra i bardzo kolorowa, tak więc powinna spodobać się zarówno bardziej, jak i mniej wymagającym graczom.

Jeśli chcesz się zrelaksować i świetnie bawić to wypróbuj pryskające bańki Beads. Przy tej grze na pewno nie będziesz się nudzić, mimo że nie ma tu typowego przejścia do kolejnych plansz. Beads jest prostą grą, ale o ciekawej grafice i nieco innej akcji gry, aniżeli w tradycyjnych grach pryskające kulki. Mam nadzieję, że ta gra przypadnie wam do gustu i faktycznie będziecie się świetnie bawić.


W grze pryskające bańki Beads tradycyjnie strzela się kolorowymi kulkami w kulki, które znajdują się na planszy. Tradycyjnie też po ułożeniu trzech jednakowych kulek obok siebie znikają one z planszy. Różnica tu jest taka, że nie da się wyczyścić planszy z kulek i w ten sposób przejść do kolejnej planszy. Gra Beads nie jest typową grą wieloetapową, choć można tu wyróżnić pewien podział. Podział ten polega na tym, że co jakiś czas zwiększa się szybkość obniżania się kulek, a nie należy zapominać o tym, iż jeśli bańki dotrą do samego dołu to gra dobiegnie końca. Na samym dole jednak znajduje się coś ciekawego, a jest to lista kolejnych kulek, które będą się pojawiać do wystrzelania.

Teraz co nieco o technicznych sprawach tejże gry pryskające banki. Z lewej strony ekranu macie panel, w którym znajdują się wszystkie istotne informacje dotyczące stanu waszej gry. Zaczynając od góry macie podaną ilość punktów, dalej poziom umiejętności, który mogliście wybrać na początku gry, a jeszcze niżej macie prędkość gry. Jeszcze niżej znajdują się przyciski. Idąc w dół macie PAUSE, czyli pauzę, OPTIONS, czyli opcje gry, MORE GAMES, czyli przejście do autora gry, a na samym dole macie RESTART, czyli rozpoczęcie gry od początku.

Mam nadzieję, że gra Beads przypadnie wam do gustu. Pryskające bańki cieszą się ogromną popularnością wśród ludzi w różnym wieku, mam nadzieję, że Beads również będzie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i zyska szerokie grono fanów. Jeśli chcesz się zrelaksować, odprężyć, świetnie bawić i odstresować to z tą grą na pewno ci się to uda. Gwarantuję, że przy tejże grze nie będziesz się nudzić. Życzę wspaniałej zabawy !!!