Bird Bubble

Bird Bubble to fajne bańki, w których nie tyle nimi strzelacie, co spuszczacie je z góry planszy na dół, tak by tam na dole obok siebie znalazły się trzy identyczne bańki, które tak ułożone znikną z planszy. W grze Bird Bubble macie do przejścia kilka fajnych misji, a w każdej z nich trzeba usunąć z planszy określoną ilość baniek danego koloru. Zadanie jest proste, ale trzeba uważać, bo co jakiś czas poziom baniek się podnosi, a gdy dojdą do górnej części ekranu, wasza gra w bańki dobiegnie końca.

Jeśli lubicie nietypowe pryskające kulki to z pewnością do gustu przypadnie wam gra Bird Bubble. Ta gra bańki gwarantuje wspaniałą zabawę i to zupełnie za darmo. Przenieś się w kolorowy świat gier bańki i przeżyj niesamowitą przygodę. Zrelaksuj się i oderwij od ponurej rzeczywistości. Zabaw się razem z nami i grami pryskające bańki.

Pryskające bańki są różne – jedne bardziej a inne mniej nietypowe. Bird Bubble to jedna z bardziej nietypowych gier pryskające bańki ponieważ tutaj nie strzelamy bańkami, a spuszczamy je z góry planszy w dół, tak by na dole układamy się obok siebie trzy takie same bańki. Celem tej gry bańki jest oczywiście przejście wszystkich dostępnych w niej plansz, a w planszach chodzi nie o usuniecie z nich wszystkich baniek, a o usunięcie konkretnej ilości konkretnego koloru baniek.

To ile i jakich baniek trzeba usunąć z planszy możecie śledzić w prawym dolnym rogu planszy gry Bird Bubble tuż pod napisem GOAL. W samym prawym dolnym rogu zaś tej gry bańki znajdziecie wyjście do menu oraz pauzę. Na dole ekranu tej gry bańki tuż pod planszą macie pasek, który pokazuje wam za ile czasu na planszy pojawią się nowe bańki.  Z innych opcji tej gry bańki warto zapamiętać, że u góry po prawej macie pokazany jaki kolor bańki będzie kolejny a idąc niżej macie poziom, w który gracie oraz ilość zdobytych punktów.

Punkty w grze Bird Bubble warto zbierać, bo dzięki nim można zająć wysokie miejsce na liście graczy, którą również tutaj zamieszczamy. Sterowanie w grze Bird Bubble odbywa się za pomocą myszki, więc nie powinniście mieć z nim problemu. Zapraszam was gorąco do zabawy z kolorowymi bańkami – jestem pewna, że zabawa będzie znakomita.

Grajcie w pryskające bańki i polecajcie nas swoim znajomym!