Booble Shooter Cz

Booble Shooter Cz to kolejna i fajna gra bańki, w którą możecie pograć na naszym portalu w 100% za darmo. Te kulki bańki są w języku czeskim, jednak w niczym to nie przeszkadza – tak czy siak ta gra bańki jest znakomita. Zasady są tutaj klasyczne, więc o nic nie musicie się bać – tradycyjnie strzelacie bańkami tak, aby na planszy obok siebie znalazły się minimum trzy takie same bańki.

Te bańki to idealna zabawa dla każdego bez wyjątku. Gry bańki łączą różne pokolenia i różne płci – przy nich każdy może się bawić wyśmienicie – jeżeli nie wierzycie to myszki w dłonie i bawcie się razem z nami. Gwarantuję, że po tych kilku chwilach z grą Booble Shooter Cz chętnie powrócicie jeszcze na nasz portal aby zagrać w tą i inne nasze pryskające bańki.

Każdy kto lubi pryskające kulki powinien skusić się  na zagranie z nami w Booble Shooter Cz to czeskie pryskające bańki, ale nie bójcie się – nie są jak czeski film – zasady są jasne i przejrzyste i znakomicie wam znane z innych gier bańki, tak więc bez obaw możecie łapać za myszki i grać razem z nami.

W grze Booble Shooter Cz macie za zadanie usuwać kilki z planszy poprzez układanie obok siebie minimum trzech identycznych baniek, a więc klasyka gatunku – nie powinniście mieć z tym żadnych problemów – prawda?

Jeżeli chodzi o opcje dostępne w grze Booble Shooter Cz to w prawym dolnym rogu znajdziecie numer planszy, w którą gracie oraz ilość zdobytych punktów. Od prawej do lewej ciągnie się pasek, który oznacza czas na daną planszę. Na dole na środku ekranu macie wyrzutnię baniek – ta niżej to kolor kolejnej bańki, abyście mogli dokładnie rozplanować każdy ruch. Jasne?

Pewnie, że tak – mówiłam iż Booble Shooter Cz to proste kulki bańki : ) Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić i chętnie powrócicie na nasz portal aby zagrać również w inne nasze pryskające kulki – znajdziecie ich u nas od groma i wszystkie są naprawdę fantastyczne -zarówno te z klasyki jak i te nowoczesne.

Zapraszam serdecznie do zabawy i życzę powodzenia!!!