Bouncing balls

Bouncing balls to jedna z najczęściej grywany gier online z gatunku pryskające bańki. Bouncing balls choć jest grą stosunkowo nową to cieszy się ona ogromną popularnością wśród graczy online oraz ma już spore grono fanów. Grę tę można spotkać na różnych portalach z grami online i na wielu z nich znajduje się w top10. Ciekawe czy na naszym portalu również zyska taką popularność. Bouncing balls ma tradycyjne zasady, które z pewnością wszystkim wam są już znane, bo każda gra pryskające banki posiada takie zasady.

Gra Bouncing balls charakteryzuje się dość ciekawą grafiką, bardzo wyrazistą grafiką, która przyciąga wzrok człowieka. Czasem gry są po prostu grami, które są w porządku, ale niczym się nie wyróżniają – tutaj z pewnością na uwagę zasługuje strona wizualna gry. Same zasady są klasyczne na gier pryskajace banki, więc tutaj nie ma nad czym debatować. Z pewnością również gra ta was nie zawiedzie pod względem dostarczenia rozrywki – można się przy niej naprawdę świetnie bawić i się zrelaksować. Gra Bouncing balls potrafi wciągnąć na długie godziny, w dużej mierze za sprawą tego, że jest to gra wieloetapowa. Mam nadzieję, że ta gra pryskające kulki przypadnie wam do gustu i polecicie ją swoim znajomym, a teraz już serdecznie zapraszam do zabawy. Poniżej gry znajduje się opis dotyczący jej zasady, a także informacje o trikach, które warto wykorzystać.


Bouncing balls to typowa gra pryskające banki, a więc i zasady są bardzo typowe i wszystkim zapewne znane, ale przypomnijmy je, gdyż może są wśród was drodzy gracze osoby, które po raz pierwszy mają okazję zagrać grę tego typu. Celem gry Bouncing balls jest usunięcie z planszy wszystkich baniek i przejście do kolejnego etapu. Bańki usuwa się poprzez strzelanie do nich innymi kolorowymi bańkami. Bańki są wystrzeliwana przez armatkę, która jest umieszczona na dole ekranu. Gra Bouncing balls ma bardzo nowoczesną grafikę, co widać np. po wyglądzie armatki, jest utrzymana można powiedzieć w kosmicznym stylu. Kulki należy tak wystrzeliwać, aby ułożyć na planszy co najmniej trzy jednakowe obok siebie. Im więcej ich obok siebie ułożymy tym więcej punktów przybędzie na naszym koncie.

Przy usuwaniu baniek z planszy warto ułożyć sobie jakąś konkretną strategię np. strzelać tam, gdzie kulek jest najwięcej w danym kolorze, a na nich znajdują się jeszcze inne bańki, takie zagranie pozwala na usunięcie nie tylko tych baniek w danym kolorze, w które uderzamy, ale również i usunięcie tych, które znajdują się na nich, no chyba, że są one jeszcze połączone w jakiś sposób z innymi, to wtedy ta metoda niestety nie zadziała. To tylko jedna ze strategii, takich można znaleźć o wiele więcej, ale to już pozostawiam wam do rozgryzienia.

Jeśli chodzi o techniczne sprawy gry Bouncing balls to warto zwrócić uwagę na lewą stronę ekranu. Po lewej stronie w panelu znaleźć można różne przydatne informacje. I tak zaczynając od góry mamy: ilość zdobytych punktów, która zlicza się ze wszystkich plansz razem, idąc niżej mamy ikonkę pytajnika, która sugeruje, że po jej naciśnięciu przejdziecie do okna pomocy, jednak ono jest w języku angielskim, więc lepiej jest przeczytać mój opis, dalej mamy ikonkę głośnika, która pozwala na wyłączanie dźwięku w grze, poniżej ikonki z głośnikiem jest kolejna, która pozwala na włączanie pauzy, natomiast kolejne dwie ikonki pozwalają na połączenie z kontem na facebooku oraz z profilem na mochiads.

To tyle jeśli chodzi o przyciski, jakie można znaleźć w grze Bouncing balls. Jeśli chodzi o sterowanie to klasycznie odbywa się ono przy pomocy myszki. Poruszając myszką możemy nakierować armatkę w odpowiednim kierunku, zaś wciskając lewy przycisk myszki wystrzeliwujemy bańkę, stąd też o tego typu grach mówi się strzelanie do baniek. No i w zasadzie to tyle jeśli chodzi o sterowanie. Wszystkie przyciski klasycznie włącza się po naciśnięciu na nich lewym przyciskiem myszki. Prosta gra, proste zasady, mam nadzieję, że dla wszystkich wszystko jasne i będziecie się świetnie bawić z grą pryskające banki o ciekawym tytule Bouncing balls.