Bub Break

Bub Break to gra bańki, która jest również grą arkanoid. W grze Bub Break jednak zamiast klasycznych dla arkanoida bloczków mamy bańki, które pryskają gdy uderzymy w nie kulką, choć jak zauważycie są na planszy również czarne bańki, których usuwać z planszy nie trzeba, ale które da się usunąć kulką z bonusem np. ognia. W grze Bub Break czeka na was mnóstwo wspaniałej zabawy a także bonusów, które ułatwią wam grę. Wykorzystując bonusy będziecie mogli zebrać więcej punktów i zająć wyższe pozycje na liście graczy tejże gry bańki.

Każdy kto lubi nietypowe pryskające bańki będzie się znakomicie bawił w grze Bub Break. Może i nie zachwyca ona grafiką, ale gra się w nią bardzo przyjemnie i jest ona naprawdę wciągająca. Jeśli tylko macie chwileczkę i się nudzicie to zagrajcie w te pryskające bańki – zobaczycie, że można się znakomicie bawić przy nieco przetworzonych grach pryskające kulki. Zapraszam gorąco do zabawy i dzieci i dorosłych – ta gra bańki jest rozrywką dla każdego. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami : )

Pryskające bańki to z reguły gry, w których strzela się do baniek, jednak ja mam dziś dla was coś całkiem innego, a mianowicie grę bańki wzorowaną na grze arkanoid. Nasza dzisiejsza propozycja na gry bańki nosi nazwę Bub Break i jest ona naprawdę wciągająca. Do przejścia w grze Bub Break macie 20 wspaniałych plansz, w których waszym zadaniem jest usunąć z planszy wszystkie bańki poza czarnymi – czarne bańki również można usunąć, dostaniecie dzięki temu więcej punktów, jednak zwykłą kulką ich nie usuniecie a np. ognistą kulką, którą możecie zdobyć dzięki bonusom.

Bonusy w tej grze pryskające bańki są różne – jakie? Tego wam nie powiem – musicie odkryć to sami, ale podpowiem wam, że wszystkie bonusy ukryte są w białych bańkach tworzących oczy na planszy. Musicie usunąć te bańki a następnie złapać na deseczkę bonus, który będzie spadał, uważajcie jednak aby nie upuścić kulki, bo wtedy będziecie mieć jedno życie mniej. Ilość żyć w grze Bub Break znajdziecie w lewym górnym rogu ekranu, kiedy skończą wam się życia, wasza gra bańki również dobiegnie końca i będziecie musieć rozpoczynać zabawę od pierwszej planszy.

Jeśli chodzi o inne opcje w tej grze pryskające bańki to u góry ekranu zaczynając od lewej macie: numer planszy, w którą gracie, wyłącznik dźwięków, pauzę oraz ilość zdobytych punktów. Jeśli zaś chodzi o sterowanie w tej grze pryskające bańki to odbywa się ono przy pomocy myszki. Wszystko jasne?

Mam nadzieję, że tak, bo zarówno gry bańki jak i gry arkanoid mają bardzo proste zasady. Zapraszam was więc gorąco do zabawy – gwarantuję, że nudzić się nie będziecie. Bub Break jest wciągającą grą pryskające bańki, która wprowadzi was w dobry nastrój i pozwoli się choć trochę zrelaksować.  Zapraszam do zabawy i zdobywania punktów – może pierwsze miejsce będzie należeć do was?

Powodzenia!!!