Bubble bee

Bubble bee to kolejna dość nietypowa gra pryskające bańki, w której choć strzela się do baniek to nie w ten sam sposób co w klasycznych grach pryskające bańki. W grze Bubble bee wcielamy się w postać słodkiej pszczółki, które jest uzbrojona w miodową armatkę i za jej pomocą strzela do baniek. Celem tej gry pryskające bańki jest usunięcie baniek z planszy i przeżycie, co jak sami zobaczycie nie jest takie proste.

Gra Bubble bee jest grą wieloetapową, a każdy kolejny etap jest dostępny po usunięciu z planszy wszystkich baniek. Aby usunąć bańki musicie strzelać do nich z miodowej armatki i unikać przy tym pyłków, które opadają z baniek na kwiatki znajdujące się na dole planszy. Jeżeli jednak nie uda ci się uniknąć pyłku i spadnie on na pszczółkę to tracisz życie.


Bubble bee choć jest nietypową grą pryskające banki to cieszy się ogromną popularności i dlatego też dziś chcemy ją wam zaprezentować. Zasady są dość klasyczne, gdyż tradycyjnie musicie tutaj strzelać do baniek, aby te zniknęły z planszy, a wy przeszliście do kolejnego etapu gry. Różnicą jest tutaj to, że zwykle strzelacie kolorowymi bańkami do innych kolorowych baniek, które znajdują się na planszy. Tutaj na planszy znajdują się tylko i wyłącznie bańki przypominające klastry miodu, a wy zamiast bańkami strzelać będziecie miodową armatką.

Bubble bee to również nietypowa gra pryskające bańki pod tym względem, że bańki znajdujące na planszy się nie obniżają, a co za tym idzie nie tracicie żyć dlatego, że dojdą na dół planszy. Czy to oznacza, że nie ma tu żyć? Oczywiście, że nie, bo jaka byłaby wtedy trudność w grze. Tutaj bańki się nie obniżają, ale za to wypuszczają pyłek, który opada na kwiatki znajdujące się na dole planszy. Musisz go unikać, bo inaczej stracisz życie, a masz ich w grze Bubble bee zaledwie trzy.

Jeżeli chodzi o ilość żyć to można ją podejrzeć w lewym dolnym rogu ekranu. Idąc w prawą stronę możecie zobaczyć również: ilość zdobytych punktów, level, w który gracie, włącznik pauzy, przycisk, który przeniesie was do menu, wyłączniki dźwięku i muzyki. Jeżeli chodzi o sterowanie pszczółką w grze Bubble bee to odbywa się ono przy pomocy myszki – ruch myszką to ruch pszczółki, zaś wciśnięcie lewego przycisku myszki to strzał z miodowej armatki.

Mam nadzieję, że już wszystkie zasady tej gry pryskające bańki są jasne i będziecie się znakomicie bawić. Polecam również gorąco inne nasze gry pryskajace bańki, które może i nie mówią o słodkim miodku tak jak gra Bubble bee, niemniej jednak są równie ciekawe i godne uwagi.

Życzę miodowe zabawy!!!