Bubble Blast

Dziś mamy dla was kolejną niecodzienną grę pryskające bańki, która nosi tytuł Bubble Blast. Dlaczego niecodzienna gra pryskające bańki? Dlatego niecodzienna, że nie ma tutaj, jak w klasycznej grze pryskające bańki armatki, z której wystrzeliwujemy kolorowe bańki, a po prostu bańki spadają na planszę z góry, a my myszką musimy na nie klikać, aby znikały one z planszy. Tego typu pryskające bańki online są coraz bardziej popularne i mam nadzieję, że spotkają się również z waszym uznaniem.

W grze Bubble Blast macie do wyboru trzy strategie gry: speed mode, normal mode i time trial mode. W pierwszej strategi gracie w Bubble Blast, gdzie bańki spadają bardzo szybko. Druga strategia zakłada normalne tempo gry, zaś strategi trzy ogranicza grę czasowo. Każdy według uznania może wybrać strategię dla siebie i cieszyć się znakomitą zabawą przez długie godziny. Wszystkie strategie poza time trial mode zakładają grę wielopoziomową i aby przejść do kolejnego poziomu trzeba zebrać określoną ilość baniek. W strategii time trial mode macie 90 sekund by zebrać jak najwięcej baniek.


Bubble Blast to gra bańki, w której wybierasz jedną z trzech strategii, które zostały omówione wyżej. W każdej ze strategii poza time trial mode czeka się kilkanaście ciekawych misji, do których przechodzisz po usunięciu z planszy określonej liczby baniek. Ilość baniek do zebrania jest równa 100, a ile wam pozostało do zebrania możecie podejrzeć po prawej stronie ekranu spoglądając na bańkę z napisem REMAIN. Trzeba jednak pamiętać, że na każdą z plansz macie 60 sekund, jeśli nie uda wam się zrobić tego w czasie to niestety gra Bubble Blast dobiega końca i musicie zaczynać ją od nowa.

Z gry Bubble Blast warto wiedzieć, że czas o którym wyżej wspominałam można podejrzeć w bańce w prawym górnym rogu. Po prawej stronie na dole są jeszcze dwie bańki – ta bardziej po prawej to wyłączanie dźwięków w grze, a ta druga to włącznik pauzy. Po prawej stronie macie kolejne bańki i idąc od góry macie: level, w który gracie, ilość zdobytych punktów, ilość podwójnie pryskniętych baniek oraz ilość pomieszanych i usuniętych baniek. Z opcji to tyle – one we wszystkich strategiach są identyczne.

Bubble Blast to o tyle ciekawa gra pryskające bańki, że nie strzela się tutaj kolorowymi bańkami, a po prostu w nie klika, gdy one spadają z góry na planszę. Z reguły, aby bańki zniknęły z planszy obok siebie muszą się znaleźć trzy identyczne. W grze Bubble Blast wystarczą dwie takie same bańki obok siebie, aby zostały one usunięte z planszy. Na planszę poza kolorowymi bańkami spadają również – nazwijmy to – bańki niespodzianki, czyli różne takie inne bańki, które mają specjalne działania. Wśród nich mogą znaleźć się takie bańki, które są dwu kolorowe (pół na pół) – powodują one, że wszystkie bańki na planszy zamieniają się w te kolory, są również i takie z kręcącym się na nich krzyżykiem kolorowym i one powodują zamienienie części baniek na taki kolor, jak ma krzyż. Mamy również bańki z bombami, które powodują, że wszystkie bańki danego koloru co ta z bombą zostają usunięte z planszy.

Bubble Blast to bardzo prosta gra bańki, w której jedyne co wam potrzeba do gry to myszka i umiejętność szybkiego klikania, którą z pewnością wyrobicie sobie grając w tę grę pryskające bańki online. Mam nadzieję, że spędzicie z nami miło czas i do tego będziecie się znakomicie bawić. Bubble Blast potrafi zapewnić wspaniałą rozrywkę na długie godziny, a także świetnie relaksuje i odstresowuje. Chwytajcie, więc za myszki i bawcie się wspaniale z grą pryskające bańki Bubble Blast. Na koniec dodam jeszcze, że efekt pryskania baniek jest to lepszy niż w klasycznych wersjach tego typu gier. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!!!