Bubble Bomber

Bubble Bomber to świetnie graficznie oprawiona gra bańki, w której musicie strzelać do baniek w taki sam sposób jak to znacie z klasycznych gier pryskające bańki, a więc na dole macie wyrzutnię baniek, a na górze planszy ułożone bańki, które systematycznie co jakiś czas opadają niżej. Musicie tak strzelać bańkami aby nie dopuścić by dotknęły one dolnej linii ekranu i układały się minimum trzy obok siebie, bo takie ułożenie sprawia, że bańki znikają z planszy. Jako, że Bubble Bomber to wieloplanszowe pryskające kulki czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy.

Jeżeli pryskające bańki to wasze ulubione gry online to niewątpliwie będziecie zachwyceni naszą nową propozycją, którą jest Bubble Bomber. Ta gra bańki posiada znakomitą grafikę, dzięki czemu gra staje się jeszcze bardziej przyjemna. Atutem tej gry bańki są również duże bańki dzięki czemu źle dowidzące osoby również będą mogły pograć bez problemów. Mam nadzieję, że spodobają wam się te bańki i z chęcią polecicie je swoim znajomym. A teraz już grajcie razem z nami w Bubble Bomber!

Bubble Bomber to klasyczne pryskające bańki, ale w nowoczesnej otoczce graficznej, która buduje wokół gry bardzo przyjemną atmosferę. W grze Bubble Bomber panują klasyczne zasady – musicie strzelać do baniek i układać obok siebie co najmniej trzy tego samego koloru oraz uważać, aby bańki nie dotknęły dolnej części ekranu. Do strzelania oczywiście wykorzystujecie w grze Bubble Bomber myszkę, więc ze sterowaniem nikt nie powinien mieć tutaj problemów.

W grze Bubble Bomber jak to zwykle w grach pryskające bańki bywa macie do przejścia kilka  plansz. Tutaj aby przejść do kolejnej planszy gry bańki nie usuwacie wszystkich baniek z planszy, a po prostu strzelacie tak długo aż pasek postępu (PROGRESS) po prawej stronie ekranu stanie się zielony. Skoro już omawiamy opcje tej gry bańki to po prawej stronie w panelu znajdziecie również: poziom, w który gracie, ilość zdobytych punktów, stronę autora oraz wyjście z gry. Na ekranie powitalnym tej gry bańki macie możliwość wyłączenia dźwięków i muzyki.

Bubble Bomber jak widać mają klasyczne proste zasady i nie macie się czym przejmować.  Ogólnie rzecz biorąc ta gra bańki jest bardzo prosta i bez wątpienia nawet najmłodsi gracze z nią sobie poradzą. Plansz do przejścia w grze Bubble Bomber jest wiele więc nudzić się nie będziecie, a jak już przejdziecie wszystkie to możecie zagrać raz jeszcze by zdobyć więcej punktów i zająć wyższe miejsce na liście graczy. Tak tak, mamy tutaj listę graczy – możecie więc się sprawdzić z innymi fanami gier pryskające bańki.

Polecam wam wszystkim grę Bubble Bomber są to naprawdę świetne pryskajace bańki. A jeśli to nie to czego szukacie to zapraszam was do zagrania w inne nasze gry bańki – jest ich u nas tak wiele, że bez wątpienia każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Powodzenia!!!