Bubble Creature

Zawitajcie w świat potworków i zagrajcie w bańki by je uwolnić z klatek. Gra Bubble Creature już czeka na was – łapcie za myszki i zaczynajcie zabawę razem z nami – gwarantuję, że będzie ona znakomita. Zasady tej  gry bańki są klasyczne – musicie tak strzelać bańkami aby obok siebie ułożyć trzy identyczne. To co wyróżnia tę grę pryskające bańki od innych tego typu to to, że aby przejść do kolejnej planszy nie trzeba usunąć wszystkich baniek, a wystarczy usunąć te, które są oznaczone kluczami. Jeśli zbierzecie wszystkie takie klucze uwolnicie potworka i przejdziecie do kolejnej planszy.

Bubble Creature to bardzo przyjemna gra bańki dla małych i dużych. Polecam ją serdecznie wszystkim bez wyjątku. Jeśli macie wolną chwilę, lubicie nasz portal i pryskające bańki to niewątpliwie będziecie się znakomicie bawić z grą Bubble Creature. Jest ona dostępna dla was zupełnie za darmo, nie ma ograniczenia czasowego, więc może w nią zagrać nawet najbardziej nerwowy gracz : ) Zapraszam do zabawy razem z nami i do polecenia tej gry swoim znajomym – sprawdźcie komu z was uda się zebrać więcej punktów : )

Bubble Creature to proste pryskające bańki, w których jak już wspomniano panują klasyczne zasady poza tym, że aby przejść do kolejnej planszy trzeba usunąć bańki z kluczami a nie wszystkie bańki jak to zwykle w tego typu grach bywa. Do przejścia macie tu kilkanaście nieograniczonych czasowo plansz, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Jako cel każdej misji ustawiono uwolnienie potworków poprzez zdobycie kluczy – ilość kluczy do zdobycia możecie zobaczyć w panelu po prawej stronie tej gry bańki.

Skoro jesteśmy przy opcjach tej gry bańki to warto zauważyć, że w prawym dolnym rogu znajdują się takie elementy, jak: wyłącznik dźwięków, wyjście do menu oraz pauza. W prawym górnym rogu tej gry bańki znajdziecie numer planszy oraz ilość zdobytych punktów. Na dole na środku ekranu znajdziecie wyrzutnię baniek. Jeśli klikniecie spację na klawiaturze to możecie zmienić kolor bańki  na inny dostępny w wyrzutni. Opcja ta czasem w grze Bubble Creature się przydaje, więc warto o nie wiedzieć.

Ogólnie sterowanie w tej grze pryskające bańki odbywa się klasycznie za pomocą myszki, więc raczej nikt nie powinien mieć z tym problemów. No i to już w zasadzie wszystko na temat tej gry bańki. Warto zbierać sobie punkty by następnie zająć wysokie miejsce na liście graczy. Nie dla każdego jest to ważne, ale dla wielu tak, więc starajcie się, tym bardziej, że nie  ma tu ograniczenia czasowego. Jedyne co może utrudniać wam grę to to, że co jakiś czas bańki się obniżają, jednak myślę, że i z tym dacie sobie radę.

Zapraszam was serdecznie do zabawy razem z nami – potworki już czekają na waszą pomoc!!!