Bubble Dropper

Bubble Dropper to kolejne znakomite pryskające kulki przy, których możesz spędzić bardzo miło czas. Te pryskające kulki są całkiem niezłą kopią klasycznej gry pryskające bańki, z tym, że jak sami zauważycie już na pierwszy rzut oka – kulki umieszczone są nie na górze planszy, a na jej dole. Mimo takiej małej zmiany wszystko inne jest jak w klasycznej grze pryskające bańki – gra nie jest ograniczona czasowo, strzelamy za pomocą myszki, trzeba obok siebie ułożyć co najmniej 3 jednakowe kulki, po określonej ilość wystrzelonych baniek ilość kulek na dole planszy się zwiększa i idą one w górę, gra jest jednoetapowa i liczy się ilość zebranych punktów, by znaleźć się jak najwyżej na liście zwycięzców.

Bubble Dropper to świetne pryskające bańki przeznaczone zarówno dla młodszych jak i starszych wielbicieli tego typu kulek. Przy takich grach nie można się nudzić i jestem pewna, że i wy grając w grę Bubble Dropper nie będziecie się nudzili mimo, iż nie ma tu wielu etapów gry. Bubble Dropper to zabawa dla każdego, ale poza zabawą to również i nauka – uczymy się tutaj logicznego myślenia, szybkiego kojarzenia, a małe dzieci także i kolorów. Przy grach pryskające kulki możemy również poćwiczyć naszą zręczność.


Bubble Dropper to bardzo proste, jednoetapowe pryskające kulki dla wszystkich bez względu na wiek czy płeć. Są one prawie, że identyczne jak klasyczne pryskające bańki, ale bańki zamiast znajdować się na górze planszy, znajdują się na jej dole, co wymaga nieco przyzwyczajenia się do tego, ale po chwili już nie jest to żadna przeszkoda. Wszystko inne jest takie samo jak w klasycznej grze pryskające bańki i zostało to opisane na samej górze opisu tak, więc żeby się nie powtarzać omówimy inne opcje gry Bubble Dropper.

Co warto wiedzieć o grze Bubble Dropper? Warto wiedzieć, że trzeba uzyskać jak najwięcej punktów, jeśli oczywiście chcecie znaleźć się wysoko na liście graczy. Dlatego też nie dążcie od razu do usunięcia wszystkich baniek z planszy, ale się nieco zabawcie, byle tylko będziecie uważać, aby kulek na planszy nie narosło zbyt wiele, bo jeśli dojdą do twojej armatki to niestety gra Bubble Dropper dobiegnie końca. Wracając jednak do punktów to warto wiedzieć, że to co dotychczas udało wam się zdobyć widoczne jest na dole ekranu nieco po prawej stronie.

Na dole ekranu tej gry pryskające kulki, w lewym dolnym rogu macie takie opcje jak OPTIONS, gdzie można wyłączyć dźwięki i wyjść do ekranu głównego oraz RESTART, czyli rozpoczęcie gry Bubble Dropper od nowa. Co jeszcze jest istotne? Może to, że przy armatce widzicie 3 krople: tak, która jest nad armatką to kulka, którą będziecie strzelać, ta zaraz obok pokazuje nam kolejny kolor kulki, a ta kropla z cyferką pokazuje ile nieudanych ruchów możesz jeszcze zrobić, zanim na planszy przybędzie baniek. Przez nieudany ruch w grze Bubble Dropper rozumie się takie wystrzelenie bańki, które nie doprowadzi do usunięcia kulek z planszy.

To już wszystkie opcje, jeżeli chodzi o te pryskające kulki. Mam nadzieję, że wszystko jest dla was jasne i będziecie się znakomicie z nami bawić. Bubble Dropper to naprawdę fantastyczna i godna uwagi gra kulki. Powodzenia !!!