Bubble Fish

Bubble Fish to gra bańki, która przeniesie was w podmorską toń, gdzie będziecie mogli zagrać w klasyczne pryskające bańki z tą małą zmianą, że zamiast baniek będziecie strzelać kolorowymi rybkami. W grze Bubble Fish macie do przejścia kilkanaście fajnych plansz, a w każdej kolejnej planszy jest więcej kolorów i więcej rybek do usunięcia. By przejść do kolejnej planszy tej gry bańki trzeba usunąć wszystkie rybki z planszy. Zbierajcie również punkty by zająć wysokie miejsce na liście graczy, którą tu również dla was zamieściliśmy.

Zbliżają się wakacje a tym samym urlopy, najczęściej nad morzem, więc gra Bubble Fish wprawi was już w taki wakacyjno-morski nastrój. Jeżeli lubicie grać w klasyczne pryskające kulki to zapraszamy gorąco do zabawy razem z nami. Chodźcie z nami na rybki i bawcie się znakomicie. Wędkowanie wcale nie musi być takie nudne, jak się z pozoru wydaje : ) Grajcie z nami w grę Bubble Fish, bawcie się znakomicie i spróbujcie się maksymalnie zrelaksować – uwierzcie mi z grami bańki to możliwe!!!

Bubble Fish to gra bańki oparta o klasyczne zasady jakie znakomicie wam są znane, a więc waszym zadaniem jest tu oczyścić planszę z baniek ( w tym przypadku rybek ) by przejść do kolejnego, nieco trudniejszego etapu. Rybki usuwać poprzez strzelanie do nich innymi rybami, tak aby obok siebie (bardzo blisko siebie) znalazły się minimum trzy tego samego koloru rybki. W grze Bubble Fish niezwykle ważna jest precyzja w układaniu rybek, gdyż nie przyciągają się one tak mocno jak w zwykłych grach bańki.

Trzy takiego samego koloru rybki znikają z planszy a wy dostajecie punkty, które możecie w grze Bubble Fish zobaczyć w prawym dolnym rogu ekranu. Kiedy usuniecie wszystkie rybki czeka was kolejna misja. Numer misji możecie znaleźć na dole po prawej nad ilością punktów. W lewym dolnym rogu natomiast macie restart planszy, z którego można ale nie trzeba korzystać. Fajne w tej grze pryskające bańki jest to, że bańki się nie obniżają, co jest cechą charakterystyczną niejako tego typu gier. Mamy więc tu dość dogodne uproszczenie, dzięki czemu ta gra bańki jest idealna nawet dla najbardziej nerwowych graczy.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w grze Bubble Fish? Może na to, że sterowanie odbywa się tutaj za pomocą myszki oraz na to, że rybki można rzucać tylko na inne rybki – nie w puste pola, nie można też odbijać ich od ścianek planszy. Jest to małe utrudnienie, ale z drugiej strony mimo wszystko ta gra bańki i tak jest już wystarczająco prosta. No i to już wszystko na temat tej gry bańki – mam nadzieję, że wam się ona podoba.

Zapraszam do zabawy!!!