Bubble Frog

Bubble Frog jak sama nazwa wskazuje będzie to gra kulki z udziałem żab. Tak, nie inaczej, jest to kolejna zabawna gra kulki, która mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu podobnie jak inne gry kulki na naszej stronie. Gra pryskające bańki online Bubble Frog jest grą bardzo łatwą gra kulki, z którą nikt nie powinien mieć większych problemów.

Witajcie w tęczowym świecie kulek Bubble Frog. Bubble Frog jest grą bardzo zabawną, zarówno dla najmłodszych jak i starszych graczy, lubiących spędzać czas na graniu w tego typu przyjemne gry. Śmieszne uśmieszki kulek w bańkach potrafią rozbawić, a sama gra jest bardzo przyjemna i z pewnością przyciągnie uwagę wielu miłośników gry kulki.


Teraz coś o zasadach. Gra ta jest wieloetapowa, każdy etap polega na usunięciu wszystkich kulek z planszy i nie pozwoleniu na zgniecienie kulek przez but, który nad nimi spoczywa. Właśnie tak, but, nie przesłyszałeś się. To zły człowiek próbuje zgnieść wszystkie żaby znajdujące się w pod nim, zrób wszystko, aby temu zapobiedz. Aby usunąć kulki z planszy trzeba strzelić kulką danego koloru do innych tego samego i trzy bądź więcej kulek identycznego koloru znikają z planszy. Gra pryskające kulki, w którą teraz macie okazję zagrać nie ma ograniczonego czasu, a więc możecie się zastanawiać do woli, gdzie w danej chwili wypuścić kulkę. Po prawej stronie macie panel, w którym to widzicie ile macie punktów oraz w który gracie level, a także razy ile dany level jest punktowany. Po lewej stronie macie natomiast ilość dostępnych żyć. To na tyle, czas więc przejść do gry bańki.

Bubble Frog to naprawdę bardzo fajna gra pryskające bańki, która spodoba się nie tylko gry kulki, ale także i całkiem nowym graczom. Jeśli uda wam się przejść wszystkie levele w grze Bubble Frog, których jest tutaj naprawdę sporo i przejście ich wszystkich zajmnie z pewnością troszkę czasu, zawsze możecie zagrać w inne gry kulki w naszym serwisie. Wszystkie gry kulki bańki są tak dobrane, aby każdy znalazł coś dla siebie i miło spędził czas grając na naszym portalu w swoje ulubione gry online. To by było na tyle z mojej strony. Tymczasem życzę wam dobrej zabawy, zdobycia jak największej ilości punktów w grze. Powodzenia.