Bubble FruitTail

Bubble FruitTail to pryskające bańki, które przeniosą was na Hawaje, gdzie śliczna dziewczyna i przystojny chłopak będą przygotowywać przepyszne drinki z owoców. Owoce trzeba jednak najpierw pozbierać i w tym już twoja głowa. Graj z nami w gry bańki i pomóż tym młodym ludziom zarobić pieniądze, zbierając wraz z nimi owoce na drinki. Dasz radę? Z pewnością.

Bubble FruitTail to świetne pryskające bańki, choć zamiast baniek mają owoce. Zasady tej gry bańki są takie jak w klasycznych grach tego typu, czyli musicie układać obok siebie na planszy co najmniej 3 identyczne bańki, które będą usuwane z planszy. Jeśli uda wam się oczyścić całą planszę z baniek to przechodzicie do kolejnego etapu tej gry bańki. A etapów w grze Bubble FruitTail jest naprawdę sporo, więc z pewnością nie będziecie się nudzić. Każdy etap to nowe ułożenie owoców, a także co jakiś czas pojawią się nowe owoce i bonusy.

Bubble FruitTail to proste pryskające bańki, w których zamiast baniek macie owoce. Nie zmienia to jednak w żaden sposób zasady gry – nadal musicie strzelać kolorowymi bańkami (owocami) tak, by na planszy obok siebie znalazły się minimum 3 takie same bańki (owoce). Zadanie jest proste, szczególnie na początku, bo będzie się wam pokazywać celownik, który jednak przy późniejszych planszach tej gry bańki zniknie i będziecie musieć liczyć tylko i wyłącznie na siebie.

W grze Bubble FruitTail macie do przejścia kilkanaście wspaniałych plansz. Każda plansza w grze Bubble FruitTail jest inna – różni się ułożeniem owoców, a także rodzajami owoców – im wyższy poziom tym więcej rodzajów owoców jest na planszy i ogólnie rzecz biorąc na planszy pojawi się więcej owoców. Żeby jednak była jakaś równowaga w grze Bubble FruitTail poza owocami na planszy pojawią się również bańki z bonusami np. rozgwiazdą,  która usuwa bańki wokół siebie, krabem, który usuwa bańki nad sobą, rybą, która usuwa bańki w poziomie na swej wysokości, czy muszla, która cofa obniżenie się baniek.

Bonusy dostępne w tej grze bańki są bardzo pomocne i warto z nich korzystać, jeśli naprawdę liczycie na wygraną. Co jeszcze warto wiedzieć o tej grze pryskajace bańki? Hmmm może tyle, że armatką z owocami sterujecie za pomocą myszki, w lewym górnym rogu znajdziecie poziom, w który gracie, w prawym górnym rogu – ilość zdobytych w danej misji punktów oraz bonus w postaci wielokrotności punktów za usuwanie baniek raz za razem. Na dole ekranu tej gry bańki znajdziecie natomiast wyłącznik dźwięków oraz wyjście z gry Bubble FruitTail.

Zasady i opcje omówione to chyba czas zaczynać zabawę. Jestem pewna, że każdy kto lubi gry bańki polubi również grę Bubble FruitTail. Jest ona bardzo prosta i przyjemna. Ma też tak wiele plansz, że na pewno nie będziecie się nudzić. Gry bańki takie jak Bubble FruitTail znakomicie relaksują i odstresowywują, więc polecam je wszystkim zmęczonym życiem osobom, które mają zszarpane nerwy, a także wszystkim tym, którzy szukają odrobiny wspaniałej zabawy.

Życzę wszystkim owocowej frajdy z grą Bubble FruitTail!!!