Bubble Girl

Pryskające kulki to jedne z popularniejszych gier internetowych. W ostatnim czasie popularne są te pryskające bańki, w których bańki nie tyle się obniżają, co są przyczepione do jednego punktu na środku planszy i wokół niego się kręcą, gdy w nie udarzamy. Taki tym gry pryskające kulki prezentuje Bubble Girl. Jeśli macie ochotę zagrać ze słodkim aniołkiem w bańki to właśnie gra Bubble Girl jest stworzona dla ciebie. Przenosisz się więc na błękitną chmurkę i strzelasz do baniek.

Bubble Girl to bardzo fajne pryskające bańki,  które są wieloetapowe, ale każda z plansz ograniczona jest czasowo, jeśli nie uda wam się usunąć wszystkich baniek z planszy w danym czasie to niestety tracicie życie. Mimo to gra Bubble Girl jest bardzo prosta, bo na planszy nie przybywają żadne inne bańki poza tymi, które sam/a wystrzeliwujesz. Warto to jednak robić uważnie, bo nawet jeśli jakiś kolor usuniecie z planszy, to bańki w danym kolorze nadal mogą się pojawiać do wystrzeliwania.


Bubble Girl to bardzo fajne pryskające kulki przy których na pewno nie będziecie się nudzić. W grze tej wasza armatka z kulkami znajduje się na górze ekranu, a na środku ekranu znajdują się bańki, do których będziecie strzelać i które musicie usunąć z planszy. Jeśli chodzi o samą armatkę to na zewnętrznej części możecie zobaczyć kulkę, którą aktualnie będziecie wystrzeliwać, a wewnątrz armatki widzicie kolor kulki, która będzie następna w kolejce. Tak, więc możecie z rozmysłem tak uderzyć kulką, aby te na planszy odwróciły się w odpowiednim kierunku.

Jak już było wspomniane gra Bubble Girl jest wieloetapowa, a każda z plansz jest ograniczona czasowo. Czas w grze Bubble Girl możecie podejrzeć w lewym górnym rogu, a tuż obok niego możecie zobaczyć numer levelu, w który właśnie gracie. Idąc dalej w prawym górnym rogu macie ilość zdobytych punktów, a obok zaś ilość żyć jaka wam pozostała. Życia tracicie oczywiście wtedy, gdy na daną planszę zabraknie wam czasu, a także wtedy, gdy bańki przejdą za wyznaczony okrąg. Także jak widać trzeba być w grze Bubble Girl dość uważnym.

Z innych opcji jakie są dostępne w tej grze pryskające kulki to warto wiedzieć, że w prawym dolnym rogu znajdują się wyłączniki dźwięków i muzyki w  grze Bubble Girl, zaś w prawym dolnym rogu znajdziecie przyciski MENU, który pozwoli wam na wyjście z gry oraz PAUSE, które pozwoli na włączenie pauzy. Warto jeszcze wiedzieć, że w grze Bubble Girl poza zwykłymi kulkami wystrzeliwane czasem będą bomby, takie czarne kulki, które pozwalają na usunięcie z planszy dowolnych baniek – jest to całkiem niezłe ułatwienie.

No i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o te pryskające bańki. Może warto tylko dodać, że sterowanie oczywiście odbywa się za pomocą myszki. No i to tyle. Mam nadzieję, że Bubble Girl przypadnie wam do gustu i jeszcze nie raz zagracie u nas w te pryskające kulki.

Udanej zabawy!!!