Bubble Harm

Bubble Harm – to bardzo fajne pryskające bańki, w których tradycyjnie trzeba układać obok siebie co najmniej trzy tego samego koloru kulki. W grze tej jednak kulki są dość „czułe”, czyli trzeba strzelać precyzyjnie, bo kilka milimetrów nie w tę stronę i mimo że z pozoru będziemy mieć obok siebie trzy bańki to one się nie usuną, bo będziemy mieć „szparkę” pomiędzy nimi.


Pryskające banki to znakomita zabawa nie tylko dla dzieci i dla dziewczynek – przy tego typu grach każdy bez wyjątku może się bawić znakomicie. Zasady są jak zwykle – jak napisaliśmy już wyżej, więc nikt nie powinien mieć problemu z rozgryzieniem tej gry. W grze Bubble Harm do przejścia jest kilka plansz – w każdej oczywiście będzie inny układ kulek.

Kiedy gra ta dobiega końca? Kiedy przejdziecie wszystkie dostępne plansze lub przedwcześnie, gdy kulki dojdą na sam dół ekranu 😛

Jeśli chodzi o opcje dostępne w grze Bubble Harm to zerknijcie sobie w prawy dolny róg ekranu. Tam macie poziom, w który gracie, wyłącznik dźwięku oraz reset, czyli rozpoczęcie planszy od początku – czasem przydatna opcja, warto więc pamiętać, w którym miejscu planszy się znajduje.

Jeżeli jesteście fanami gier bańki to zapraszam gorąco do zabawy razem z nami. Ta gra kulki jest oczywiście darmowa i możecie śmiało grać w nią nawet długimi godzinami. Polecamy oczywiście inne nasze gry dostępna na portalu – są równie fantastyczne i godne uwagi.

Bubble Harm czeka!!!