Bubble Hit: Pony Parade

Bubble Hit: Pony Parade to bardzo fajne pryskające kulki, w których wystrzeliwujecie bańki z procy w kształcie podkowy od konia, a dzielny kucyk stoi obok was i wam kibicuje. Celem gry bańki Bubble Hit: Pony Parade jest oczywiście usunięcie baniek z planszy i zebranie jak największej ilości punktów. Gra bańki Bubble Hit: Pony Parade dobiega końca, gdy kulki dotkną dolnej krawędzi planszy.

Bubble Hit: Pony Parade to gra bańki o dziwo dostępna w języku polskim więc nie będziecie mieć na pewno problemów z ogarnięciem zasad i wszelkich opcji. Opcje dostępne są po prawej stronie, zaś po lewej macie okienko z grą i to na nim powinniście się skupić. Bańki w grze Bubble Hit: Pony Parade latają dość precyzyjnie, więc z trafnością również nie powinno być tutaj problemów. No to co – zaczynamy?

 

Bubble Hit: Pony Parade to przyjemne pryskające bańki dla małych i dużych. Grafika jest całkiem fajna, a słodki konik jest znakomitym dopełnieniem całości. Na dole ekranu macie waszą armatkę z podkowy, gdzie widzicie kolor bańki, która poleci w danym momencie, zaś obok po lewej macie kolejną bańkę i liczbę, która pokazuje po ilu niecelnych ruchach poziom baniek na planszy w grze Bubble Hit: Pony Parade się obniży. Jak to są niecelne ruchy? To takie ruchy, w których nic nie zostaje usunięte z planszy.

W grze Bubble Hit: Pony Parade nie ma misji – gracie tak długo, aż usunięte zostaną wszystkie bańki lub aż przegracie, czyli bańki dotkną dolnej części ekranu. Proste? Oczywiście 🙂 Ważne by zbierać punkty dzięki którym będziecie mogli porównywać wyniki ze znajomymi, czy też z samym sobą, bijąc kolejne rekordy. Punkty macie u góry po prawej stronie ekranu.

Bubble Hit: Pony Parade to proste pryskające kulki, z którymi poradzą sobie nawet maluchy. Jeśli więc macie wolną chwilkę to grajcie z nami i bawcie się wyśmienicie. Powodzenia!!!