Bubble Hunter

Bubble Hunter to klasyczne pryskające bańki, w których jest do przejścia jedna plansza, ale trzeba ją przejść tak, by zdobyć jak najwięcej punktów. Drogi są ku temu dwie – pierwsza to taka, w której gracie jak najszybciej i dostajecie duży bonus czasowy, a druga zaś to taka, że gracie jak najdłużej i zbieracie dużo punktów. Które rozwiązanie jest lepsze? To już wam pozostawiam do oceny. W każdym razie ta gra bańki w obu przypadkach jest znakomita. Jeśli lubicie klasyczne gry bańki to będziecie się świetnie bawić.

Bubble Hunter to proste pryskające bańki, w których nie ma ograniczenia czasowego, ani też bańki w żaden sposób się nie obniżają, co nie znaczy wcale, że nie można przegrać. Przegrać można bardzo prosto – wystarczy chwila nieuwagi i bańki dojdą do dolnej linii ekranu gry Bubble Hunter i wasza zabawa dobiegnie końca. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie i zdobędziecie jak najwyższą pozycję na liście graczy.

Bubble Hunter to gry bańki, w których masz za zadanie oczyścić planszę z baniek i zdobyć przy tym jak najwięcej punktów, by zająć jak najlepszą lokatę na liście graczy. Jak już we wstępnie wspomniałam drogi do dużej ilości punktów w grze bańki Bubble Hunter są dwie: pierwsza to bonus punktowy, a druga to punkty za usuwanie jak najdłużej baniek. Sami musicie wybrać co jest dla was lepsze. Jeśli czujecie się pewnie grając w gry bańki to warto zaryzykować i grać jak najdłużej.

Opcji w grze Bubble Hunter nie ma zbyt wiele. Sterujecie oczywiście armatką za pomocą myszki, a wciskając lewy jej przycisk wypuszczacie bańki. Na dole ekranu widzicie kolejne kolory baniek, więc z łatwością możecie przewidzieć kolejne ruchy. Z innych opcji tej gry bańki warto zauważyć, że w prawym górnym rogu ekranu znajdziecie ilość zdobytych punktów, a nieco niżej czas, jaki poświęciliście na grę w Bubble Hunter. Idąc jeszcze niże w grze Bubble Hunter można znaleźć wyłącznik dźwięków oraz wyjście z gry.

Proste? Oczywiście, że tak, bo gry bańki zawsze są bardzo łatwe. Jeżeli lubicie klasyczne gry bańki, w których strzela się do nich w taki sposób, aby na planszy obok siebie znalazły się minimum trzy identyczne bańki to serdecznie zapraszamy was do zabawy, bo takie są właśnie bańki Bubble Hunter. Polecam je gorąco wszystkim fanom naszego portalu bez względu na wiek. Grajcie z nami w gry bańki zarówno te klasyczne np. Bubble Hunter jak również te całkowicie nowoczesne – wszystkie gry bańki na naszym portalu są znakomite, więc na pewno nie będziecie się nudzić.

Życzę wam udanej zabawy!!!