Bubble machine

Bańkowa maszyna ruszyła – czas włączyć się do zabawy. Bubble machine to nasza nowa propozycja gry pryskające bańki. Jest to kosmiczna wersja baniek. Kosmiczna maszyna wystrzela kolorowe bańki w przestrzeń kosmiczną. Często gra ta porównywana była do wielkiej misji, w której ratuje się ziemię przed meteorytami – meteorytami są właśnie bańki, które znajdują się już na planszy.

Bubble machine to dość prosta gra pryskające bańki, która nie jest ograniczona czasowo, jednakże co jakiś czas bańki na planszy obniżają się, a kiedy dotkną maszyny to gra dobiega końca, tak więc mimo, że nie ma ograniczenia czasowego to wieczność myśleć nie można, ale to nie jest naprawdę problem o czym bardzo szybko się przekonacie – gra Bubble machine jest naprawdę bardzo prostą grą i nikomu nie powinna sprawić problemu. Bubble machine cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród dzieciaków jak i wśród dorosłych toteż gorąco zapraszam wszystkich do wspaniałej zabawy w kosmicznym świecie tych pryskających baniek – na pewno nie pożałujecie.


Kosmiczna maszyna w grze Bubble machine wystrzela różnokolorowe bańki, waszym celem jest ich odpowiednie ukierunkowanie w taki sposób, aby trzy jednakowe bańki znalazły się obok siebie na planszy. Takie bańki znikną, a wy ocalicie Ziemię, tudzież przejdziecie do kolejnego etapu gry. W Bubble machine nie sterujemy maszyną za pomocą myszki, ale na strzałkach. Strzałki lewa – prawa ukierunkowują maszynę, zaś strzałka w górę bądź spacja powoduje wystrzelenie bańki. Nieco inne sterowanie, więc trzeba się do niego przyzwyczaić, ale sądzę, że to nie będzie trudne, bo cała tak gra pryskające bańki jest bardzo prosta, a zarazem przynosząca wiele dobrej zabawy.

Bubble machine to gra o bardzo przyjemnej dla oka grafice, co sprawia, że jeszcze fajnie się w tą grę gra. Dźwięk jest dość nazwałabym to ostry, ale można go wyłączyć wciskając “S” na klawiaturze. Gra Bubble machine posiada również to, czego niektórym grom brakuje, czyli włącznik pauzy. Aby włączyć pauzę wystarczy wcisnąć “P” na klawiaturze. Po prawej stronie ekranu macie specjalną tablicę, na której macie wyświetlone zdobyte punkty, misję, w którą gracie oraz ilość żyć. Życie się traci wtedy, gdy bańki dotkną maszyny, która je wystrzela.

Myślę, że to tyle jeśli chodzi o zasady gry Bubble machine. Są one naprawdę proste, przynajmniej mi się tak wydaje. Chyba mam rację, co nie? Ta gra pryskające kulki jest grą wieloetapową, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Można się świetnie bawić przechodząc kolejne misje,  a przy tym także się zrelaksować, odprężyć i choć na chwilę zapomnieć o szarej rzeczywistości i problemach. Gry tego typu są również idealne na odstresowanie się – gorąco polecam tę grę wszystkim tym, którzy wracają do domu po ciężkim i stresującym dniu pracy, a dzieciom po ciężkim dniu w szkole. Mam nadzieję, że gra ta przypadnie wam do gustu i polecicie ją swoim znajomym. Gra Bubble machine zasługuje naprawdę na uwagę. Życzę udanej zabawy i kosmicznej przygody !!!