Bubble Mania

Bubble Mania to kolejna gra pryskające bańki, w którą zupełnie za darmo możecie zagrać na naszym portalu. Przenieście się razem z nami wysoko do chmur i razem z elfami zagraj w pryskające bańki. Zasady gry Bubble Mania są takie jak zwykle, czyli musicie strzelać bańkami tak, aby obok siebie znalazły się co najmniej trzy identyczne bańki.

Bubble Mania to gra wieloetapowa, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Aby przechodzić do kolejnych etapów tejże gry trzeba usunąć z planszy określoną ilość baniek. Gra Bubble Mania nie jest ograniczona czasowo, ale tempo gry nadają stale obniżające się bańki, dlatego też jest to stosunkowo szybka gra. W każdej chwili można zrobić sobie jednak przerwę klikając przycisk pauzy.


Bubble Mania to kolejna z naszych propozycji na pryskające bańki, która mam nadzieję, że wam się spodoba. W grze tej zmieniamy nieco otoczenie i przenosimy się w chmury, gdzie spotkamy się z elfami, które będą strzelały razem z nami do baniek. Strzelanie do baniek odbywa się tutaj jak w klasycznej grze pryskające kulki, czyli musicie strzelać tak, aby ułożyć obok siebie co najmniej 3 jednakowe bańki, które zostaną usunięte z planszy. Im więcej ich naraz usuniecie, tym szybciej znajdziecie się w kolejnym etapie gry.

Tak, tak, aby przejść do kolejnego etapu gry Bubble Mania trzeba zebrać określoną ilość baniek – postęp zbierania i zbliżanie się do kolejnego etapu można śledzić za pomocą paska tuż nad grą. Jeśli chodzi o inne opcje gry Bubble Mania to w prawym górnym rogu możecie zobaczyć ilość zdobytych punktów, a tuż poniżej level, w który gracie. Idąc niżej macie przycisk pauzy oraz przycisk wyjścia z gry.

To tyle jeśli chodzi o opcje – sterować swoją armatką w grze Bubble Mania możecie za pomocą myszki. Gra Bubble Mania tradycyjnie kończy się w momencie, gdy bańki dojdą na sam dół planszy. Dodatkowo warto wiedzieć, że są różne bańki bonusowe, ale ich działanie poznacie już podczas gry.

Życzę udanej zabawy!!!