Bubble Matcher

Już nie raz mieliście okazję zagrać u nas w pryskające bańki, gdzie cała akcja gry rozgrywa się w podwodnym świecie, jednak w żadnej z tych gier jako armatkę nie służył trójząb Posejdona jak to jest w grze Bubble Matcher. Gra Bubble Matcher jest to klasyczna gra pryskające bańki, w której strzelanie tak bańkami, aby obok siebie ułożyć 3 takie same. Tak jak w klasycznej grze pryskające kulki tak i tutaj bańki umieszczone są u góry ekranu i co daną ilość nieudanych ruchów obniżają się.

Jeśli jesteś fanem/fanką gier pryskające kulki to koniecznie spróbuj zagrać w Bubble Matcher. Nie jest to gra wielotapowa, co nie oznacza jednak, że szybko się skończy. Zresztą sprawdźcie sami. Ja gorąco polecam grę Bubble Matcher i małym i dużym fanom tego typu gier. Ja się z nią nie nudziła, więc mam nadzieję, że i wy też będziecie się znakomicie bawić a nie nudzić.


Bubble Matcher to bardzo fajna gra pryskające kulki przeznaczona zarówno dla małych jak i dużych. Zasady gry Bubble Matcher są takie jak w przypadku klasycznych gier pryskające bańki, czyli strzelacie z armatki umieszczonej na dole ekranu kolorowymi bańkami tak, aby na planszy ułożyć obok siebie 3 jednakowe bańki. Tak ułożone bańki znikają z planszy a wy dostajecie punkty, które możecie podejrzeć na dole ekranu na samym środku. Jeżeli zaś chodzi o samą armatkę to jest to trójząb Posejdona obok, pod którym widzicie 3 bańki: pierwsza tuż pod to bańka, którą aktualnie będziecie strzelać, kolejna to kolor, jakim następnie będziecie strzelać i ostatnia z numerkiem pokazuje ile niecelnych (czyli takich, w których nie uda wam się ułożyć żadnej trójki) ruchów pozostało wam zanim bańki na planszy się obniżą.

Obniżenie się baniek sprawia, że będziemy grać dłużej co jest korzystne przy grze, w której nie ma etapów, a jest tylko jedna plansza jak w grze Bubble Matcher – z drugiej jednak strony zwiększa się ryzyko, że przegramy, bo jeśli bańki dotrą do dolnej linii ekranu to wasza gra niestety dobiega końca i będziecie musieć rozpoczynać ją całkowicie od nowa. Jednak tym się na razie nie przejmujmy, zajmijmy się pozostałymi opcjami gry Bubble Matcher.

A więc tak… Opcji ogólnie nie ma tu zbyt wiele – warto zauważyć, że na ekranie powitalnym macie głośnik za pomocą którego możecie wyłączyć dźwięki w grze Bubble Matcher. Dźwięki te wyłączycie również podczas gry klikając w lewym dolnym rogu przycisk OPTION. W prawym dolnym rogu natomiast macie przycisk RESTART, który pozwoli wam rozpocząć grę od początku. No i to w zasadzie na tyle – warto jeszcze dodać, że sterujecie armatką za pomocą myszki, jej lewy przycisk to wystrzelenie bańki.

Jeśli kochacie gry pryskające kulki to nie wahajcie się zagrać w grę Bubble Matcher. Mogę wam zagwarantować, że gra Bubble Matcher dostarczy wam wiele wspaniałej rozrywki. Udanej zabawy!!!