Bubble Mix

Bubble Mix to świetna gra bańki, w której macie do przejścia aż 20 plansz. Jednak to nie największa atrakcja gry bańki Bubble Mix. Jaka jest największa? Taka, że w grze tej możecie się spotkać z 5 różnymi typami gier pryskające bańki. Zaczynacie od klasycznego strzelania do opadających od góry baniek. Potem musicie usunąć wszystkie bańki poprzez klikanie na grupach baniek tego samego koloru. Trzeci rodzaj gier pryskające bańki jaki spotkacie w grze Bubble Mix to przekładanie baniek pomiędzy sobą, by utworzyły one linie w poziomie lub w pionie składającą się z minimum 3 baniek. Kolejny typ to pryskające bańki kręcące się wokół jednego punktu na środku planszy, a ostatni typ to gra tetris.

Jeśli podoba wam się taka wybuchowa mieszanka gier pryskające bańki to serdecznie zapraszam do zabawy. Mimo, że ta gra pryskające kulki jest ograniczona czasowo to wierzę, że znakomicie dacie sobie z nią radę. Bubble Mix jest wciągającą grą bańki i po przejściu 40 plansz ciągle będzie wam mało. Na szczęście na naszym portalu macie całe mnóstwo gier pryskające bańki, więc nudzić się nie będziecie. Zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami. Polećcie nasz portal swoim znajomym i grajcie razem w nasze gry bańki.

Bubble Mix to świetne pryskające bańki, w których możecie zagrać aż w 5 różnych rodzajów tego typu gier kulki. Dzięki takiemu połączeniu gra Bubble Mix jest naprawdę fantastyczna i te 40 plansz, które macie do przejścia wciąga tak bardzo, że aż nie chce się odrywać od monitora. Niewiele jest takie gier pryskające bańki jak Bubble Mix, więc nie ma co się wahać – koniecznie musicie zagrać razem z nami. Łapcie więc myszki i zaczynamy – przygotujcie również klawiatury, bo i one się przydają w grze Bubble Mix.

Opcje we wszystkich tych typach gier pryskające bańki, w które zagracie w grze Bubble Mix mają te same opcje, znajdujące się u góry ekranu. Macie tam od lewej: czas, ilość zdobytych punktów, level, w który gracie, pauzę, wyjście do menu oraz wyłącznik dźwięków i muzyki. Jeśli chodzi o sterowanie to prawie we wszystkich planszach używamy tylko myszki, poza planszą w grze typu tetris, gdzie bańki przesuwamy za pomocą strzałek lewo-prawo, za pomocą strzałek góra-dół obracamy klocki z baniek, a na spacji opuszczamy klocki w dół.

Pierwsza plansza to klasyczne pryskające bańki, gdzie na dole macie wyrzutnię baniek a na górze bańki, do których strzelacie. Bańki te stale się obniżają, więc musicie uważać. Celem jest tutaj układanie obok siebie minimum trzech identycznych baniek, które znikną z planszy. Kiedy wszystkie bańki znikną z planszy to przechodzicie do kolejnej planszy.

Druga plansza to pryskające bańki, w których klikacie na grupy baniek tego samego koloru, które pryskają z planszy. Im więcej baniek jest w grupie tym więcej punktów zawędruje w grze Bubble Mix na wasze konto. Minimum 3 bańki muszą znajdować się w grupie – za mniejsze ilości odejmowane są wam punkty.

W trzecim typie gier pryskające bańki będziecie bańki przekładać pomiędzy sobą tak, aby w pionie lub poziomie znalazły się co najmniej 3 identycznego koloru bańki. Tutaj nie oczyszczacie planszy z baniek a musicie uzbierać konkretną ilość punktów.

Czwarta plansza w Bubble Mix polega na strzelaniu do baniek zgromadzonych wokół jednego punktu na środku planszy i wraz z nim się kręcąca. Wasza armatka umieszczona jest na górze, a co kilka niecelnych rzutów na plansze wlatują kolejne bańki.

Piąty – ostatnim dostępny w grze Bubble Mix typ gier pryskające bańki to gra tetris, w której musicie znów układać obok siebie minimum trzy identyczne bańki. Po uzyskaniu konkretnej ilości punktów przechodzicie do kolejnego etapu gry Bubble Mix.

Na koniec wspomnę jeszcze, że na wszystkie plansze w grze Bubble Mix macie ograniczoną ilość czasu łącznie, tzn. że musicie go oszczędzać na całe 40 plansz, na szczęście można zdobywać bonusy czasowe, więc nie musicie się za bardzo o niego martwić. A teraz już życzę wam udanej zabawy!!!