Bubble Pandy

Bubble Pandy to kolejne fantastyczne pryskające kulki, w których kulki przymocowane są wokół jednego punktu na środku planszy, a nie jak to bywa w klasycznych grach pryskające bańki bywa, że kulki wiszą u góry planszy i co jakiś czas się obniżają. Tu kulki się nie obniżają, ale co jakiś czas narastają wokół punktu, ale o tym za moment. Pryskające kulki Bubble Pandy to naprawdę bardzo fajna zabawa, która ciągnie się przez 12 wspaniałych misji i nie musicie się martwić o to, że jak przegracie to będziecie zaczynać wszystko od początku – w grze Bubble Pandy możecie rozpocząć grę od tej planszy, w której żeście skończyli.

Bubble Pandy to pryskające bańki, które nie są ograniczone czasowo, dlatego też bardzo wiele osób lubi tę grę. Jeśli i wy lubicie gry pryskające bańki, które nie są ograniczone czasowo to na pewno spodoba wam się gra Bubble Pandy. Dodatkowo grę tę cechuje niesamowita grafika, co jeszcze bardziej zachęca do zagrania w nią, a także ciekawy jest zabawny stworek, który trzyma armatkę z bańkami. Polecam serdecznie te pryskające kulki każdemu kto tylko kocha ten typ gier oraz nasz portal.


Bubble Pandy to gra nie tylko dla małych dzieci, choć na pozór może wyglądać dość cukierkowo to jest to gra pryskające bańki dla każdego bez względu na wiek. Bubble Pandy to nieklasyczne pryskające kulki, ale mimo to bardzo interesujące i typu, że wszystkie bańki zawieszone są wokół jednego punktu na środku ekranu. Ten typ gier pryskające kulki zyskuje coraz większą popularność dlatego też myślę, że i wam się on podoba na tyle, że zechcecie grać z nami w kolejne takie gry bańki.

Zasady gry Bubble Pandy są bardzo proste – musicie usunąć wszystkie kolorowe kulki z planszy, aby przejść do kolejnego etapu tej gry pryskające kulki, a macie ich tu aż 12, albo tylko 12, bo ta gra wciąga tak bardzo, że nie chce się kończyć w nią grać. Każda kolejna plansza gry Bubble Pandy jest coraz trudniejsza, ale ja jestem pewna, że się nie poddacie i przejdziecie je wszystkim w mgnieniu oka. Jedyne co wam jest potrzebne do gry to sprawna myszka. Macie ją? No to zaczynamy zabawę.

Na dole ekranu tej gry pryskające kulki znajdziecie dwie drewniane tabliczki – ta bardziej  po lewej przedstawia ilość zdobytych punktów, a ta druga poziom, w który aktualnie gracie. W prawym dolnym rogu widzicie przycisk RESET, który pozwoli wam rozpocząć daną misję od nowa. Warto również spojrzeć w prawy górnym róg ekranu gry Bubble Pandy, bo tam znajdziecie wyłącznik dźwięku. Najważniejsze jednak znajdziecie po lewej stronie ekranu tej gry pryskające bańki. Co tam jest?

Tam znajdują się światełka, które z każdym niecelnym rzutem (niecelny to taki, który nie usunie nic z planszy) zmieniają kolor na czerwony, a gdy wszystkie staną się czerwone na planszę przybywają kolejne bańki i gra robi sie trudniejsza, bo jeśli jakieś bańki uderzą o ścianę to niestety przegrywacie. Dobre w grze Bubble Pandy jest jednak to, że nie musicie potem zaczynać całej gry pryskające kulki od początku, a jedynie od planszy, w której skończyliście. Fajne? Mam nadzieję, że tak, bo mnie się to bardzo mocno podoba.

Bubble Pandy to bardzo fajne pryskające kulki dlatego też polecam je wam bardzo gorąco. Nieważne ile macie lat – grajcie i bawcie się z nami. Bubble Pandy czekają na ciebie !!!