Bubble Popper 3D

Gra bańki Bubble Popper 3D to znakomita gra zarówno dla młodszych jak i starszych graczy uwielbiających gry bańki. Przed tobą nie lada wyzwanie, musisz przechodzić kolejne misje w taki sposób, aby uzyskać odpowiednią ilość zbitych baniek. Bańki zbijasz poprzez kliknięcie ich myszką. Każda runda posiada określony czas, w którym musisz się wyrobić by przejść rundę.

Czas ukazany jest na dole na środku ekranu. Jest go niewiele więc trzeba się śpieszyć do tego dochodzi rosnący poziom trudności, więc o ile z początkowymi levelami nikt nie powinien mieć problemów, tak każdy kolejny level będzie wymagał większych zdolności i zwinności.

 

W grze Bubble Popper 3D pojawił się również motyw upgrade. Dzięki temu możemy zwiększać swój poziom życia, polepszać swoje szczęście w grze, czy też szybkość baniek. Poprzez kliknięcia w bańki z lewej strony na dole dodają nam się punkty, które są sumowane z wszystkich leveli, natomiast z prawej strony na dole widzimy sumę naszych pieniędzy, za które możemy kupować niezbędne w grze upgrade. Pamiętaj również, że im więcej baniek uda ci się zebrać w danej planszy, tym więcej otrzymasz zapłaty, więc warto klikać jak najwięcej w określonym czasie.

Dodatkowo w czasie gry naliczane jest combo. Liczone jest ono w sposób bardzo prosty. Ilość kliknięć kolejnych baniek zwiększa combo o jeden. Jeśli nie trafisz w bańki, tracisz kombo i musisz znowu combo zaczynać od nowa, a przy tym zostanie odjęte ci życie, które jest ograniczone i jeśli pasek życia spadnie do zera to niestety trzeba powtarzać grę od początku. W kolejnych levelach zaczną pojawiać się bańki, za pomocą których można odnawiać swoje życie. Z pewnością przydatna opcja jeśli często nie trafia się w banki. Ja jednak polecam taktykę precyzyjnego strzelania w bańki. W ten sposób szybciej upgradujemy się i łatwiej będzie nam ogólnie klikać w pojawiające się banki. Swój wynik w grze oczywiście możesz zapisać i porównać z innymi graczami poprzez kliknięcie submit score. Uwaga jest taka, że jeśli nasze życie spadnie od zera musimy zaczynać całą grę od nowa i bez upgrade. Dlatego więc lepiej się starać, bo stawka jest wysoka.

To by było na tyle z mojej strony, myślę że będziecie się z nami dobrze baiwć z gra banki Bubble Popper 3D. Zachęcam również do sprawdzenia innych gier w naszym serwisie, które z pewnością pozwolą wam umilić swój czas. Życzę powodzenia i jak najlepszych wyników w grze.