Bubble Popper Deluxe

Bubble Popper Deluxe to bardzo popularna gra pryskające bańki dla dużych i małych. Bubble Popper Deluxe zostało również wydane na telefony komórkowe i tam również cieszy się ogromną popularnością. Jest to gra oparta na klasycznych zasadach pryskających baniek, choć nie ma tu typowej armatki, a stworzonko w statku kosmicznym. Same bańki też nie są typowo podwieszone jakby na suficie, który się obniża, ale wiszą np. na roślinach, czy są produkowane przez złowrogie sowy.

Bubble Popper Deluxe to gra, która opowiada pewnego rodzaju historyjkę, którą można zobaczyć na początku gry. Nasza główna postać – niebieskie stworzonko musi uratować swoich przyjaciół, które zostały uwięzione przez złą sowę w bańkach. W tym celu wsiada w swój statek kosmiczny i wznosi się aż ku tęczy w poszukiwaniu przyjaciół strzelając przy tym do baniek, a one pryskając, stąd właśnie typ gry pryskające bańki.


W grze Bubble Popper Deluxe tradycyjnie strzelamy do kulek, choć nie są one tu tak przytwierdzone do góry planszy, jak to zwykle w grach pryskające bańki bywa. W niektórych planszach nawet bańki te swobodnie przemieszają się po całej planszy. W grze Bubble Popper Deluxe, aby uratować przyjaciół trzeba przejść przez cztery światy, a w każdym z nich dostępne jest 9 różnych plansz. Tak, więc czeka was niezapomniana przygoda i wspaniała zabawa, która nieprędko się skończy. By przejść do do kolejnej planszy trzeba usunąć wszystkie bańki jakie znajdują się w danej planszy.

Każda plansza jest inna. Jedne są bardziej, inne mniej skomplikowane. Ogólnie jednak cała gra pryskające banki Bubble Popper Deluxe nie jest gra trudną i nawet najmłodsi wielbiciele gier online powinni sobie poradzić. Sterowanie w grze odbywa się przy pomocy strzałek lewa prawa, w ten sposób ustawiacie, w którym kierunku ma lecieć kulka. Można przewidzieć jakiego koloru będzie kolejna kulka, bo widać ją na dole kosmicznej maszyny  stworka. Jeśli tamta kulka pasuje wam bardziej niż ta, która jest ustawiona do wystrzeliwania to nic prostszego jak tylko wcisnąć strzałkę w górę by zamienić ich kolejność, a jeśli chcecie wystrzelić kulkę to wystarczy wcisnąć spację.

Nie ma tutaj licznika punktów, ale można je zobaczyć po zakończonej misji. Istotne jest, że w lewym dolnym rogu znajduje się włącznik pauzy. Jeśli chcecie wyłączyć dźwięk w grze to trzeba to zrobić na ekranie powitalnym w Settings. I to tyle jeśli chodzi o zasady gry Bubble Popper Deluxe. Mam nadzieję, że ta gra pryskające bańki przypadnie wam do gustu i przeżyjecie niesamowitą przygodę grając w tę wspaniałą grę online. Zachęcam również do zagrania w inne nasze gry pryskające bańki.