Bubble Popper

Bubble Popper to znakomita gra pryskające bańki, w którą dziś zupełnie za darmo możecie pograć razem z nami na naszym portalu. Gry pryskające bańki są bardzo wciągające, a gra Bubble Popper w szczególności. Jest to wieloetapowa gra pryskające kulki, w której jednak nie strzelany do baniek, a staramy się wywołać reakcję łańcuchową. Co to oznacza? Oznacza to, że musimy wybrać jedną bańkę, kliknąć na niej i trzymać kciuki, że inne znajdą się w kręgu jej oddziaływania zanim ono opadnie.

Gra Bubble Popper jest bardzo prostą grą pryskające banki, która jednak z każdym etapem staje się nieco trudniejsza, gdyż trzeba usunąć z planszy większą ilość baniek, a cały czas mamy tylko jeden ruch. Warto, więc bardzo dobrze się zastanowić zanim wybierze się bańkę, od której będziemy chcieli zacząć. Polecam gorąco tę grę pryskające kulki wszystkim fanom naszego portalu.


Bubble Popper jest grą o bardzo prostych zasadach. W zasadzie trzeba wykonać tylko jeden ruch, a potem już czekać na reakcję. Jeśli dobrze wybierzecie bańkę to reakcja łańcuchowa pozwoli wam przejść do kolejnego etapu gry Bubble Popper, a etapów tych jest całkiem sporo. Z każdym etapem jest trudniej, gdyż ilość dostępnych ruchów nie wzrasta – cały czas macie jeden ruch, ale wzrasta ilość baniek, które trzeba usunąć z planszy. Co zrobić, aby bańki zostały usunięte?

Wybieramy jedną bańkę, najlepiej taką w pobliżu której jest wiele innych baniek, klikamy na nią i czekamy, aż bańki, którą będą w zasięgu jej reakcji również prysną. Przez cały ten czas należy trzymać kciuki i liczyć, że uda nam się usunąć tyle baniek, ile wymagane jest w danym levelu, bo jeśli to się nie uda  – tracimy życie, a w grze Bubble Popper mamy ich zaledwie 3.

Życia w tej grze pryskające bańki można podejrzeć w lewym górnym rogu, obok można zobaczyć pasek postępu usuwania baniek oraz ilość baniek, jaka pozostała nam jeszcze do usunięcia. Dalej mamy podaną ilość punktów, którą udało nam się zdobyć, level, w którym gramy, a na samym końcu mamy głośnik za pomocą którego możemy wyłączyć dźwięki w grze.

To tyle jeśli chodzi o zasady o opcje gry Bubble Popper. Mam nadzieję, że wszystko jest już dla was jasne i będziecie się znakomicie bawić z tą grą pryskające bańki. Polecam gorąco!!!