Bubble Precision

Bubble Precision to pryskające kulki, które mają klasyczne zasady, ale nieco nowszą grafikę oraz jeszcze łatwiejszy sposób strzelania do baniek. W grze Bubble Precision macie za zadanie oczyścić planszę z kulek i zebrać przy tym jak najwięcej punktów by wejść na wysoką pozycję na liście graczy. Te pryskające kulki nie są jednak grą wieloetapową, a więc oczyszczenie planszy z kulek jest jednoznaczne z zakończeniem gry Bubble Precision i podsumowaniem punktacji. Tak, więc albo gracie by jak najszybciej skończyć, za co wcale nie ma dodatkowych punktów, albo gracie aż do przegranej, czyli do momentu jak bańki przejdą przed dolną krawędź planszy – wybór należy do was.

Bubble Precision to bardzo proste pryskające kulki, w których dodatkowym ułatwieniem jest celownik, dzięki któremu niezwykle precyzyjnie można określić tor lotu bańki oraz miejsce jej umieszczenia. Jeśli jesteście początkującymi graczami to te pryskające bańki są niewątpliwie stworzone dla was. Polecam je jednak wszystkim fanom pryskających kulek, bo moim zdaniem gra Bubble Precision świetnie relaksuje i daje wytchnienie oraz pozwala na oderwanie się od szarej rzeczywistości.


Bubble Precision to klasyczne pryskające kulki, w których masz za zadanie uzyskać jak największą ilość punktów by osiągnąć wysoką pozycję na liście graczy. Punkty dostaje się oczywiście za usuwanie baniek z planszy, a w grach pryskające kulki robi się to oczywiście poprzez strzelanie do nich innymi bańkami i układanie obok siebie co najmniej 3 identycznych baniek. W grze Bubble Precision dodatkowo twoja armatka z kulkami wyposażona jest w celownik, dzięki któremu znacznie prościej jest ułożyć obok siebie bańki.

Podczas gry w Bubble Precision warto pamiętać o tym, że bańki można odbijać od ściany, a usunięcie wyższych partii baniek powoduje automatycznie usunięcie również niższych partii jeśli te są bezpośrednio przymocowane tylko i wyłącznie do nich – jest to wam z pewnością znane z innych gier pryskające kulki, ale podaję wam te informacje dla przypomnienia, a także dla osób, które dopiero co zaczynają przygodę w świecie gier pryskające bańki.

Świat gier pryskające kulki jest bardzo kolorowy, a w grze Bubble Precision tym bardziej, bo mamy tu do czynienia z naprawdę wyrazistą grafiką, ale bardzo prostą, nieco rysunkową. Mimo to Bubble Precision to świetna gra pryskające kulki i naprawdę warto w nią zagrać i to nie jeden raz. Warto jeszcze spojrzeć na opcje jakie są dostępne w grze Bubble Precision. A więc w prawym górnym rogu ekranu znajdziecie wyłącznik dźwięków w grze, jakby kogoś one drażniły. Nieco niżej znajdziecie przycisk RESTART, który pozwoli wam na rozpoczęcie planszy od początku. Jeszcze niżej w tej grze pryskające kulki znaleźć można ilość zdobytych punktów, a poniżej nich wyjście do menu.

Najistotniejsze są jednak bańki umiejscowione w prawym dolnym rogu ekranu gry Bubble Precision. Tam macie podane ileś baniek – ich ilość zmniejsza się z każdym niecelnym ruchem, czyli takim, w którym z planszy nie zostaną usunięte żadne bańki. Kiedy w rogu zabraknie kulek to na planszy pojawią się nowe bańki. Warto również zauważyć, że jedna z baniek, które znajdują się w rogu ma konkretny kolor i sugeruje on jaka będzie kolejna wystrzeliwana z armatki bańka.

Do gry w te pryskające kulki potrzebna jest wam oczywiście tylko myszka, łapcie ją więc w swoje dłonie i zaczynamy zabawę. Jestem pewna, że będzie ona znakomita i uda wam się pobić w niej nie raz jakiś rekord. Polecam grę Bubble Precision nie tylko początkującym graczom, ale wszystkim fanom gier pryskające kulki.

Zapraszam do zabawy!!!