Bubble Shoot

Bubble Shoot to bardzo ciekawe pryskające kulki, w których jednak bańki nie są umieszczone na górze ekranu i nie opadają co jakiś czas, ale przymocowane są do punktu umieszczonego na środku ekranu i kręcą się wokół niego przy uderzeniu, co sprawia, że gra kulki jest przez to nieco trudniejsza. Mimo to te pryskające kulki nie należą do gier trudnych i nawet najmłodsi wielbiciele naszego portalu świetnie dają sobie z nimi radę. Bubble Shoot to gra pełna niespodzianek, więc na pewno nie będziecie się z nią nudzić.

Bubble Shoot to pryskające kulki, w których zostaniesz wyposażony/a w armatkę z mydlanymi bańkami, którymi musisz strzelać tak, aby obok siebie znalazły się co najmniej trzy jednakowe bańki. Bańki na planszy będą jednak wirować, więc musisz patrzeć dokładnie, gdzie strzelasz. Do tego grę będzie utrudniać ci koleżanka znajdująca się po drugiej stronie planszy, która wydmuchuje bańki, które czasem mogą przykleić się to tych, do których ty strzelasz. Myślę jednak, że sobie poradzicie i przejdziecie wszystkie dostępne w grze Bubble Shoot plansze.


Bubble Shoot to wieloetapowe pryskające kulki, w których w każdej planszy w określonym czasie musisz zebrać przedstawioną na początku gry ilość punktów. Po upływie czasu i jeśli udało ci się zebrać daną ilość punktów przechodzisz do kolejnego etapu gry Bubble Shoot. Jeśli jednak nie uda ci się zebrać określonej ilości punktów to niestety gra Bubble Shoot dobiega końca i musisz zaczynać od nowa. Czas przeznaczony na grę możecie zobaczyć na dole ekranu po prawej stronie tuż obok punktów. Po lewej stronie czasu zobaczyć możecie również level, w który aktualnie gracie.

Zasady gry w te pryskające kulki są bardzo proste – musisz strzelać bańkami jak zawsze i ułożyć na planszy co najmniej 3 jednakowe bańki obok siebie, bo tylko wtedy zostaną one usunięte z planszy. Im więcej baniek uda ci się usunąć na raz, tym więcej punktów przybędzie na twym koncie. Ilość punktów, jaką udało wam się uzbierać możecie podejrzeć w prawym dolnym rogu. W lewym dolnym rogu możecie zobaczyć jakimi bańkami strzela wasza koleżanka. Te bańki albo wam pomogą, albo zaszkodzą – wszystko zależy od tego gdzie się przykleją.

Jeśli chodzi o inne opcje gry Bubble Shoot to warto zwrócić na bańkową armatkę chłopaka. Możecie przy niej zobaczyć 3 kolejne bańki, którymi będziecie strzelać. Inne opcje możecie zobaczyć w lewym górnym rogu. Od lewej macie tam: rozpoczęcie misji od nowa, wyłączenie dźwięków w grze oraz pomoc, która znakomicie sprawdza się jako pauza. Jeśli chodzi o sterowanie w tej grze pryskające kulki to tradycyjnie odbywa się ono za pomocą myszki.

Życzę wam udanej zabawy i zajęcia wysokich pozycji na liście zwycięzców!!!