Bubble Shooter 2

Klasyczna gra pryskające bańki powraca w nowej odsłonie pod nazwą Bubble Shooter 2. Jeśli macie ochotę zagrać w takie kulki bańki to zapraszam gorąco do zabawy – na pewno będzie ona znakomita. Macie tutaj do przejścia kilkanaście fantastycznych plansz – każda kolejna plansza jest oczywiście trudniejsza, więc będziecie się musieć coraz bardziej starać. Zasady tej gry bańki są klasyczne – musicie tak strzelać, by na planszy obok siebie znalazły się 3 identycznego koloru bańki. Dacie sobie radę?

Z pewnością! Jeszcze żadna z naszych gier kulki bańki nie sprawiła wam problemów, a więc myszki w dłonie i zaczynamy odjazdową zabawę! Grajcie razem z nami i polecajcie nas również swoim znajomym – im nas więcej tym zabawa jest lepsza, jak myślicie? Gra Bubble Shooter 2 jest dostępna dla was całodobowo zupełnie za darmo, więc z pewnością każdy zdoła znaleźć chwilę aby z nami zagrać. Polecamy gorąco i zachęcamy do zabawy!!!

Bubble Shooter 2 to kolejna klasyczna gra bańki, wzorowana na starej i popularnej grze bubble shooter. Klasycznie w grze Bubble Shooter 2 macie za zadanie usuwać bańki z planszy poprzez układanie obok siebie trzech identycznego koloru baniek. Zadanie jest proste, ale trzeba uważać, bo cały czas poziom baniek się obniża, a kiedy dojdzie na sam dół ekranu wasza gra niestety dobiegnie końca.

Gra Bubble Shooter 2 nie jest ograniczona czasowo, ale grać trzeba stosunkowo szybko, przez wspomniane obniżanie się baniek. Mimo to jest to prosta gra pryskające kulki i na pewno każdy z nią sobie poradzi, szybko przechodząc wszystkie dostępne w grze plansze, a tych plansz dość trochę tutaj jest, więc nudzić się nie będziecie.

Każda plansza w grze Bubble Shooter 2 jest podobna, ale trudniejsza. Co kilka plansz pojawiają się również nowe kolory kulek, więc robi się ciekawiej. Jeżeli lubicie takie kulki bańki to zapraszamy serdecznie do zabawy – nic was to nie kosztuje, a możecie się znakomicie zrelaksować i zabawić.

Jeżeli chodzi o opcje to te kulki bańki nie mają ich wiele. Po lewej stronie ekranu u góry znajdziecie ilość zdobytych punktów a nieco niżej macie wyłącznik dźwięków oraz ikonkę z literką “i”, która oznacza pomoc, ale znakomicie sprawdza się również jako pauza w grze.

No i to już wszystko jeśli chodzi o te kulki bańki – zabierajcie się więc do gry – po co tracić cenny czas. Gwarantujemy, że zabawa z grą Bubble Shooter 2 jest wyśmienita i nikt, kto tylko lubi pryskajace bańki nie powinien się nudzić i narzekać. Grajcie razem z nami i polecajcie nas swoim znajomym.

Powodzenia!!!