Bubble Shooter 3

Kolorowy świat baniek kusi każdego. Gry bańki to fantastyczne, kolorowe i zarazem bardzo proste oraz fajne gry online, w które przyjemnie jest pograć nie tylko, gdy wieje nudą. Pryskające bańki to gra, która rozpoznawana jest na całym świecie. Wszyscy wiedzą, że strzela się w niej do kolorowych baniek. Wersji tejże kultowej gry banki powstało wiele – dziś mamy dla was kolejną fantastyczną grę tego typu, którą jest Bubble Shooter 3.

Bubble Shooter 3 to klasyczne pryskające bańki w nowym wydaniu. Jest to ulepszona graficznie i dźwiękowo wersja tej wspaniałej, kultowej już gry bańki, w którą grywają ludzie na całym świecie i to w różnym wieku – od dzieci po dorosłych. Bubble Shooter 3 to już trzecia część tejże wspaniałej gry bańki i jeśli tylko lubiliście poprzednie części to ta z pewnością spodoba wam się jeszcze bardziej. Zapraszam was wszystkich gorąco do zabawy razem z nami – Bubble Shooter 3 czeka już na ciebie.

Bubble Shooter 3 to kolejne fantastyczne klasyczne pryskające bańki, w które zupełnie za darmo możecie pograć na naszym portalu. Ta gra bańki jest trzecią częścią kultowej gry Bubble Shooter. Podobieństwa widać już na pierwszy rzut oka, choć w grze Bubble Shooter 3 mamy zdecydowanie lepszą, bogatszą grafikę, a także lepsze dźwięki w grze, które jeśli wam przeszkadzają to możecie je wyłączyć w lewym dolnym rogu ekranu na ikonce głośnika.

Gra Bubble Shooter 3 jest wieloplanszowa – numer planszy, w którą gracie możecie zobaczyć na prawo od łuku z bańkami, przy ikonce drabiny. Na lewo od łuku w grze Bubble Shooter 3 widzicie kolejny kolor bańki, a jeszcze dalej w lewo macie kulki z iksami, których ubywa po każdym strzale, który nic nie usuwa z planszy. Jeśli wszystkich kulek z iksami ubędzie to na planszy w grze Bubble Shooter 3 pojawią się nowe bańki.

Z innych opcji tej gry bańki pozostaje tylko ilość zdobytych punktów, którą możecie zobaczyć w prawym dolnym rogu ekranu gry Bubble Shooter 3. Nie ma tutaj pauzy, jednak jest ona nie potrzebna, gdyż gra Bubble Shooter 3 nie jest ograniczona czasowo. Sterowanie łukiem odbywa się tutaj w tradycyjny sposób za pomocą myszki.

Bubble Shooter 3 to prosta i bardzo ciekawa gra bańki, przy której na pewno nie będziecie się nudzić. Ta gra bańki pozwala na zabicie nudy i miłe spędzenie czasu, a także na pełen relaks. Polecam wszystkim serdecznnie grę Bubble Shooter 3, a także inne nasze gry bańki.

Udanej zabawy!!!