Bubble Shooter 4

Bubble Shooter 4 to już czwarta część kultowej gry pryskające bańki. Ta część jest już nieco bardziej zaawansowana graficznie, więc będzie na czym zawiesić oko. Same warunki rozgrywki pozostały bez zmian, czyli gracie tak długo, aż bańki dotkną dolnej krawędzi ekranu. Im dłużej będziecie grać – tym więcej punktów trafi na wasze konto. Zapisujcie swoje wyniki i poprawiajcie swoje rekordy raz za razem. Pryskające bańki to bardzo przyjemne gry darmowe, więc na pewno będziecie się świetnie bawić, szczególnie z grą Bubble Shooter 4.

Bubble Shooter 4 to naprawdę fantastyczna gra bańki, w którą warto zagrać choć raz. Każdy kto lubi tradycyjne pryskające kulki będzie się świetnie czuł w tej grze. Zobaczcie sami – gra bańki Bubble Shooter 4 jest dostępna zupełnie za darmo. Macie ochotę w nią zagrać? To do dzieła 🙂

 

Każdy kto lubi pryskające bańki powinien zagrać w czwartą cześć kultowej gry bańki – Bubble Shooter 4Zabawa jak zwykle jest znakomita, więc zachęcam do zabawy. Oczywiście do gry potrzebna wam jest jedynie myszka, więc ze sterowaniem na pewno nie będziecie mieć problemów. Jeśli zaś chodzi o opcje dostępne w grze Bubble Shooter 4 to w lewym dolnym rogu macie ilość zdobytych punktów, zaś po prawej macie restart gry oraz wyłącznik dźwięków. Nie da się zmieniać kolejności baniek, którymi będziecie strzelać, więc to już wszystkie opcje.

Zasady gry bańki Bubble Shooter 4 są tradycyjne: tak strzelacie kulkami, aby obok siebie ułożyły się trzy identycznego koloru. Zadanie proste, ale jak się zagapicie to możecie przegrać. Gra bańki Bubble Shooter 4 kończy się wtedy, gdy bańki dotkną dolnej krawędzi planszy, a więc uważajcie, bo szkoda przegapić okazję na nowy rekord.

Małym minusem gry bańki Bubble Shooter 4 jest to, że wyrzutnia jest dość niecelna, więc jeśli mierzycie w jakieś pole to odsunie się od niego nieco na lewo – wtedy lepiej trafić : ) Celując prosto może się okazać, że nie wyszło : ) Czasem podczas gry, gdy bańki są nisko wychodzi mały lag, który objawia się tym, że bańki przechodzą przez siebie. Nie należy się tym przejmować – w kolejnym ruchu wszystko będzie okej. Plusem natomiast jest grafika – dużo lepsza niż we wcześniejszych wersjach, no i oczywiście wspaniała zabawa i atmosfera.

Gra pryskające kulki Bubble Shooter 4 jest bardzo prosta i to już w zasadzie wszystkie jej opcje. Proste? Proste : ) A więc zaczynajcie zabawę – jestem pewna, że będzie wyśmienita. Zapraszam również do gry w inne naszej kulki bańki – mamy ich u siebie naprawdę sporo!!! POWODZENIA!!!