Bubble Shooter 4

Bubble Shooter 4 to kolejna część klasycznej gry pryskające bańki, w której musicie strzelać do baniek tak, aby na planszy obok siebie znalazły się 3 identyczne kulki. Podobnie jak w klasycznej grze pryskające bańki tak i w grze Bubble Shooter 4 nie ma ograniczenia czasowego, ani konkretnych plansz do przejścia – gracie po to, aby zebrać jak najwięcej punktów, a wasza gra w bańki kończy się, gdy bańki dojdą od góry na sam dół ekranu i wyświetli się wtedy napis GAME OVER.

Bubble Shooter 4 to bardzo fajna gra bańki, więc polecam ją wszystkim bardzo serdecznie. W tej części gry bańki dodatkowo klasyczne kulki zostały zastąpione bańkami z śmiesznymi buźkami, dzięki czemu gra stała się jeszcze przyjaźniejsza. Każdy z was jeśli tylko ma wolną chwilę nie zagra teraz z nami w Bubble Shooter 4. Bubble Shooter to jedna z najbardziej rozpoznawanych gier na świecie. Polecam ją serdecznie wszystkim bez względu na to ile mają lat. Przy tej grze pryskajace kulki każdy bez wyjątku będzie się znakomicie bawił. Polecam!!!

Bubble Shooter to klasyka gier pryskające bańki. Każdy fan tych gier wie na czym ta gra polega. Dziś mam dla was kolejną część tej kultowej gry bańki a jest nią Bubble Shooter 4. W tej grze w odróżnieniu do poprzednich wersji mamy zamiast klasycznych baniek bańki z śmiesznymi minkami, jednak nie jest to woobies, choć są one równie fajne i naprawdę warto w nie zagrać chociaż raz. Jeśli jesteście gotowi na wspaniałą zabawę to serdecznie zapraszam do rozerwania się razem z nami i grą Bubble Shooter 4.

Zasady gry Bubble Shooter 4 są takie jak we wszystkich poprzednich częściach, czyli macie za zadanie tak strzelać do baniek, by na planszy obok siebie znalazły się minimum trzy identyczne bańki jeśli tak się stanie zostają one usunięte z planszy a wy dostajecie punkty, które możecie podejrzeć w lewym dolnym rogu ekranu tej gry bańki. W prawym dolnym rogu ekranu gry Bubble Shooter 4 znajdziecie natomiast wyłącznik dźwięków oraz restart całej gry bańki.

Ponadto na dole ekranu tej gry bańki możecie zobaczyć wyrzutnię baniek a obok niej kolory baniek, które kolejną będą wystrzeliwane. Na lewo od wyrzutni macie kilka szarych baniek – ich ilość jest różna i zmniejsza się z każdym ruchem, w którym nie są usuwane żadne bańki. Jeśli ubędzie wszystkich szarych baniek na planszy pojawią się nowe kolorowe kulki i poziom baniek obniży się, przez co będziecie się musicie bardziej starać, bo inaczej przegracie.

W grze Bubble Shooter 4 wyrzutnią sterujecie jak zwykle w grach pryskające bańki bywa za pomocą myszki. Tak, więc nie powinniście mieć żadnego problemu z przejściem tej gry bańki. W grze Bubble Shooter 4 nie ma ograniczenia czasowego, ani konkretnych plansz do przechodzenia – gracie tu po to by zyskać jak najwięcej punktów i znaleźć się na wysokiej pozycji na liście graczy. Życzę wam więc dużych wygranych!!!