Bubble Shooter Christmas Special

Bubble Shooter Christmas Special to świąteczne pryskające bańki, w których typowe bańki zostały zastąpione bombkami. Poza tą małą zmianą ta gra bańki nie różni się niczym od klasycznych gier tego typu. Bubble Shooter Christmas Special to bardzo prosta gra, w której czeka na was aż 15 plansz.

Jeżeli lubicie gry bańki to na pewno spodoba wam się Bubble Shooter Christmas Special. Świąteczna atmosfera nadal trwa nadal więc grajcie razem z nami. Jestem pewna, że będziecie się znakomicie bawić. Bubble Shooter Christmas Special to naprawdę bardzo przyjemna gierka, którą gorąco wszystkim polecam.

Bubble Shooter Christmas Special to gra bańki oparta na klasycznych zasadach, czyli musicie układać tutaj obok siebie co najmniej 3 identyczne bańki, w tym przypadku są nimi choinkowe bombki. Gra Bubble Shooter Christmas Special jest wieloetapowa i w każdym etapie chodzi o to, aby usunąć z planszy nie tyle wszystkie bańki a wszystkie prezenty. Prezenty usuwa się z planszy poprzez usuwanie baniek, do których są one przyczepione.

Bubble Shooter Christmas Special wbrew pozorom są bardzo prostymi bańkami przy których nie będziecie się nudzić. Dzięki nim możecie się znakomicie bawić, a także czuć nadal świąteczną atmosferę. Świąteczne gry bańki mają w sobie coś wyjątkowego – mam nadzieję, że to czujecie. Grajcie z nami w pryskające bańki Bubble Shooter Christmas Special i bawcie się znakomicie.

Bubble Shooter Christmas Special nie ma zbyt wielu opcji, ale te które są znajdziecie po prawej stronie ekranu. Zaczynając od góry macie tam: ilość zdobytych punktów, najlepszy wynik, ilość rzutów przed obniżeniem się baniek, wyjście z gry oraz wyłącznik dźwięków. Na dole ekranu w grze Bubble Shooter Christmas Special po lewej znajdziecie 3 kolejne kolory baniek. A po prawej na dole macie numer planszy, w którą gracie.

Pryskające bańki w tym również Bubble Shooter Christmas Special czekają już na ciebie. Łapcie więc za myszki i bawcie się razem z nami. Świąteczne gry bańki są naprawdę bardzo wciągające więc zaczynajcie zabawę czym prędzej. Zapraszamy serdecznie!!!