Bubble Shooter Extreme

Bubble Shooter Extreme to kolejne pryskające bańki, które mamy dla was zupełnie za darmo. Jeżeli macie ochotę zagrać z nami w nasze nowe bańki to serdecznie zapraszam – jestem pewna, że będziecie się świetnie bawić. Bubble Shooter Extreme to wieloetapowe pryskające bańki, a do kolejnego etapu przechodzi się tutaj nie po usunięciu wszystkich baniek z planszy, a po uzyskaniu określonej ilości punktów. Fajnie? Pewnie, że tak! W końcu wszystkie gry bańki są świetne i można się przy nich wyśmienicie zrelaksować.

Zapraszamy do zabawy wszystkich bez wyjątku. Nie ważne ile masz lat i jakiej jesteś płci – koniecznie musisz zagrać z nami w świetne pryskające kulkiBubble Shooter Extreme to zabawa na maksa i pełen relaks, a do tego klasyczne zasady i sterowanie, więc nie będziecie mieć na pewno żadnych problemów. Łapcie myszki i zaczynajcie strzelanie do baniek – do przejścia macie sporo etapów więc nie ma na co czekać. Zdobywajcie punkty, a dzięki nim  wysokie miejsca na liście graczy.

Naszą domeną są znakomite gry bańki, więc dziś mamy dla was kolejną grę tego typu, która wprawi was w znakomity nastrój. Grą tą jest Bubble Shooter Extreme. Jest to wieloplanszowa gra bańki, przy której możecie się świetnie bawić a także znakomicie się odprężyć. Nie ma tu ograniczenia czasowego, ale tradycyjnie co jakiś czas bańki się obniżają, a więc trzeba uważać.

W grze Bubble Shooter Extreme jak już wspomniałam macie do przejścia kilkanaście plansz – wszystkie są podobne – w każdej musicie usuwać kolorowe bańki. Do kolejnych plansz przechodzicie po uzyskaniu określonej ilości punktów – nie jak to zazwyczaj bywa – po usunięciu wszystkich baniek z planszy – to jednak nie gra większej roli – liczy się wspaniała zabawa, a jej w grze Bubble Shooter Extreme nie brakuje.

Podczas tej gry bańki poza zwykłymi bańkami będą pojawiać się również bardzo pomocne bomby – warto dobrze z nich korzystać. Sterowanie oczywiście odbywa się za pomocą myszki. Ważne by zbierać dużo punktów – punkty dostajecie oczywiście za usunięte bańki – im ich więcej naraz usunięcie tym dostaniecie więcej punktów. Punkty potrzebne są by uzyskać wysokie miejsce na liście graczy.

Jeżeli chodzi o opcje tej gry bańki to macie je po prawej stronie ekranu. I tak zaczynając od góry znajdziecie tam: poziom, w który gracie, ilość zdobytych punktów, pauzę, wyjście do menu oraz wyłącznik dźwięków na ikonie przedstawiającej nutkę.

No i to by było na tyle – czas zaczynać zabawę z grą Bubble Shooter Extreme. Mnóstwo plansz już czeka, więc nie traćcie czasu. A kiedy już przejdziecie całą grę Bubble Shooter Extreme polecam inne nasze pryskające bańki!!!!