Bubble Shooter

Bubble Shooter to już klasyka gier pryskające bańki. W grę tę uwielbiają grywać ludzie na całym świecie. Zarówno dzieci jak i dorośli potrafią godzinami strzelać do kolorowych kulek w tejże grze. Gra ta jest prosta i łatwo przy niej stracić poczucie czasu. Idealna dla relaksu po ciężkim dniu w szkole bądź pracy. Gra Bubble Shooter ma dziś niemalże tak wiele fanów jak Mario, dołącz do ich grona już dziś 🙂

Wiele osób kocha gry typu strzelanie do baniek. Każda z osób, która uważa się za fana tego typu gier koniecznie musi zagrać w grę Bubble Shooter, jeśli jeszcze tego nigdy nie robiła, w co szczerze wątpię, bo takiego klasyka nie da się ominąć. W grę tę grali już nawet ci, którzy za kulkami nie przepadają, a to oznacza, że ta gra ma to coś, co każda gra powinna mieć, by przyciągać do siebie zapalonych graczy.


Tradycyjnie jak w grach typu pryskające kulki dostajecie planszę, na której ułożone są bańki oraz armatkę, z której wystrzeliwujecie kolejne kulki, w taki sposób, aby na planszy ułożyć obok siebie przynajmniej trzy w jednakowym kolorze. W grze Bubble Shooter w lewym dolnym rogu możecie również podejrzeć jaki kolor będzie miała kolejna bańka, co pozwala na lepsze rozplanowanie strzałów. Gra nie jest ograniczona czasowo, ale też nie ma w niej plansz. Celem gry jest uzbierania jak największej ilości punktów, zanim oczyści się całą planszę z baniek. Kiedy usunie się z planszy jakiś kolor to można być pewnym, że już go więcej się nie zobaczy i gra się wtedy mniejszą ilością kolorów.

Ze spraw technicznych najważniejsze kwestie zostały omówione. Tradycyjnie strzelany za pomocą myszki. Warto też zapamiętać, że w prawym dolnym rogu można podejrzeć ilość zdobytych punktów. Po zakończeniu gry – czy to przez wygraną czy też poprzez fakt, iż kulki dotarły do poziomu twojej armatki – twoim oczom ukazuje się lista z najlepszymi wynikami – tak możesz sprawdzić, czy jesteś w czołówce graczy Bubble Shooter. Jeśli jesteś to masz się z czego cieszyć, bo pokonanie takiej ilości graczy to wielki wyczyn. Jeśli będziesz chciała raz jeszcze zagrać w grę Bubble Shooter to wystarczy kliknąć Practise again, a gra rozpocznie się od nowa.

Pryskające bańki to bardzo przyjemne gry, które potrafią wciągnąć na długie długie godziny. Jeśli masz chwilę czasu to gorąco zachęcam do zagrania w Bubble Shooter – na pewno nie będzie to czas stracony, gdyż świetnie się zabawisz i zrelaksujesz. Gorąco polecam tę grę zarówno dzieciom, jak i dorosłym, kobietom jak i mężczyznom – jednym słowem wszystkim ! W grę Bubble Shooter choć raz powinien zagrać każdy i przekonać się, jak wiele radości może dać tak prosta gra online. Mam nadzieję, że wy to widzicie i zachęcicie swoich znajomych do zabawy na naszym portalu.

Życzę wspaniałej zabawy i dużych rekordów !!!