Bubble Specials

Bubble Specials to kolejne klasyczne pryskające bańki, w które zupełnie za darmo możecie pograć na naszym portalu. Nic was to nie kosztuje, a możecie się znakomicie bawić i zrelaksować. Bubble Specials to gra, której zasady nie będą wam obce – macie tutaj za zadanie przejść wszystkie dostępne plansze, zdobywając jak najwięcej punktów. Jak przechodzi się plansze? Poprzez usuwanie baniek z planszy – musicie je usunąć wszystkie? Jak? Układając obok siebie minimum trzy identyczne bańki. Proste? To zaczynamy!

Gry bańki są lubiane przez dzieci i dorosłych, jeśli i ty je lubisz – zagraj razem z nami w naszą nową propozycję, którą jest Bubble Specials. Ta gra bańki przeniesie cię w kolorowy świat i pozwoli na darmową zabawę przez długie godziny. Brak ograniczenia czasowego jest tutaj dużym plusem i dzięki temu tak wiele osób lubi grę Bubble Special – jeśli i ty to doceniasz – graj razem z nami. Ta i inne nasze pryskające kulki czekają już na ciebie – zapraszamy gorąco – nie ma na co czekać!!!

Każdy kto lubi pryskające bańki powinien polubić grę Bubble Specials. Jest to gra bańki, która opiera się o klasyczne zasady i która nie ma ograniczenia czasowego. W tej grze bańki macie za zadanie przejść wszystkie dostępne plansze – jest ich sporo, więc się postarajcie. Do gry Bubble Special załączona jest lista najlepszych graczy, więc starajcie się zdobyć jak najwięcej punktów, by zająć na niej jak najwyższą pozycję. Dacie radę? No pewnie! Jesteście mistrzami gier pryskające bańki!

Bubble Special to gra, w której tradycyjnie musicie tak strzelać bańkami by obok siebie znalazły się co najmniej 3 takie same bańki – one znikną z planszy, a wy dostaniecie punkty. Punkty w grze Bubble Special możecie znaleźć u góry po lewej tuż pod numerem poziomu, w który aktualnie gracie. W prawym dolnym rogu tej gry bańki znajdziecie wyłącznik dźwięku, pauzę oraz wyjście do menu – czyli wszystkie potrzebne rzeczy są w tej grze pryskające bańki dostępne.

Wszystkie akcje w grze Bubble Special wykonujecie oczywiście przy pomocy myszki. Tradycyjnie możecie odbijać bańki od ścianek planszy, by zmienić ich tor lotu i odpowiednio je ukierunkować. Musicie również zwrócić uwagę na to, że co jakiś czas bańki na planszy będą się obniżać – co również nie powinno być wam obce, bo tak jest zwykle w grach pryskające banki.

Zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami – bańki Bubble Special już na was czekaja : )