Bubble Struggle 3

Bubble Struggle 3 to bardzo fajna gra bańki, w której poruszasz się małym diabełkiem i strzelasz z liny zakończonej strzałą do baniek, które skaczą obok ciebie. Do przejścia w grze Bubble Struggle 3 macie kilkanaście fajnych plansz, a w każdej z nich czekają na ciebie nowe bańki do usunięcia. Usuwając bańki z planszy musicie jednak uważać, aby was nie dotknęły, bo wtedy stracicie życie, a macie ich w grze Bubble Struggle 3 zaledwie 3. Dodatkowo w tej grze pryskające bańki fajne jest to, że można grać samemu bądź z drugą osobą, a także w dwóch trybach – na czas i bez czasu.

Bubble Struggle 3 to super gra bańki, w którą kochają grać i dzieci i dorośli. Przy tej grze pryskające kulki nie można się nudzić. Wspaniała zabawa samemu lub z kimś, co rzadko oferują gry bańki. Jeśli macie ochotę pograć w gry bańki razem z nami to serdecznie zapraszamy. U nas znajdziecie całe mnóstwo gier tego typu, ale na dziś proponuję wam Bubble Struggle 3 – jestem pewna, że gra ta przypadnie wam do gustu.

Bubble Struggle 3 to świetna gra bańki dla małych i dużych. Wcielcie się w postać małego diabełka i usuwajcie z planszy bańki poprzez wypuszczanie liny. Bańki zostaną usunięte tylko wtedy, gdy jej dotkną. A jeśli strzelicie liną bezpośrednio w bańkę wtedy dostajecie dodatkowe punkty. Uważajcie jednak, aby bańki was nie dotknęły, bo wtedy grozi wam utrata życia, a diabełek to nie kot i żyje tylko 3 a nie siedem razy : P

Ilość żyć jaką macie w grze Bubble Struggle 3 możecie podejrzeć w lewym dolnym rogu ekranu. Idąc w prawo macie kolejne opcje tej gry bańki, takie jak: bonus COMBO, numer poziomu, czas (jeśli gracie na czas to jest on tam liczony, a jeśli bez czasu to są tam zera), ilość zdobytych punktów oraz pauzę.

Jeżeli gracie w pojedynkę to standardowo poruszacie się na strzałkach i strzelacie w grze Bubble Struggle 3 na spacji. Grając w dwie osoby w tę grę bańki pokazane zostanie wam jak sterować. Klikając na wymienionych przyciskach możecie wybrać własne opcje sterowania, takie, które będą dla was obojga wygodne.

To już w zasadzie wszystkie opcje tej gry bańki – jak widać jest ona bardzo prosta, a przy temu bardzo interesująca i wciągająca. Dodatkową atrakcją w Bubble Struggle 3 jest gra multiplayera – jak wiadomo gra z kimś jest jeszcze zabawniejsza i fajniejsza. Grajcie i bawcie się znakomicie, zdobywając jak najwięcej punktów. Trzymam za was wszystkich kciuki i zachęcam was do regularnego grania w nasze gry bańki.

Udanej zabawy!!!