Bubble Volcano

Bubble Volcano to pryskające bańki, które przeniosą was na egzotyczną, wulkaniczną wyspę, gdzie będziecie musieć zagrać z tubylcami w bańki by uwolnić się z wyspy. Do przejścia macie kilkanaście planszy, a celem każdej z nich jest nie tyle usunięcie wszystkich baniek z planszy co zdobycie poprzez usuwanie ich minimum 100 punktów oraz nie dotknięcie bańkami krawędzi planszy w czasie, który jest przeznaczony na daną planszę. Jeżeli po zakończeniu czasu w grze Bubble Volcano nie udało wam się uzyskać minimum 100 punktów to niestety przegrywacie i musicie zaczynać od początku.

Jeżeli lubicie gry bańki w których macie za zadanie strzelać do baniek kręcących się wokół jednego punktu na środku planszy to niewątpliwie gra Bubble Volcano przypadnie wam do gustu. Bubble Volcano to naprawdę fantastyczne pryskające kulki, w których dostajecie również różne nagrody w postaci totemów, a co najważniejsze za uzyskane punkty możecie zdobyć pierwsze miejsce na liście graczy z całego świata. Chcecie już przenieść się na wulkaniczną wyspę i zagrać  z nami w bańki? To startujemy!

Bubble Volcano to świetne pryskające bańki, w które może grać każdy zupełnie za darmo. Ta gra bańki przypadnie niewątpliwie do gustu zarówno chłopcom jak i dziewczętom – tym małym i ty dużym. Zasady tej gry bańki są naprawdę bardzo proste – wystarczy, że będziecie tak strzelać bańkami, że obok siebie znajdą się minimum 3 identyczne bańki, które zostaną usunięte z planszy, a co najważniejsze, za które wy dostaniecie punkty. Dlaczego punkty w grze Bubble Volcano są tak istotne?

Dlatego, że by przejść do kolejne planszy tej gry pryskające bańki musicie uzbierać minimum 100 punktów. Drugim kryterium przejścia do kolejnej planszy gry Bubble Volcano jest wytrzymanie określonego czasu, czyli takie wystrzeliwanie kulek, że nie dotkną one krawędzi planszy, bo to kończy się wtedy przegraną. Czas w grze Bubble Volcano znajdziecie u góry po prawej stronie ekranu. U góry znajdziecie również takie opcje jak: wyłącznik dźwięków, ilość zdobytych punktów oraz poziom, w który gracie. Na dole ekranu tej gry bańki macie serduszka. Serduszka w grze Bubble Volcano oznaczają tyle, że jeśli się skończą na planszy pojawią się nowe bańki. Serduszek ubywa za każdy strzał przy którym nic nie znika z planszy gry Bubble Volcano.

Do gry w te pryskające bańki potrzebna wam jest jedynie myszka, więc jeśli macie już ją w dłoniach to możecie zaczynać zabawę. Egzotyczna, wulkaniczna i pełna tubylców chętnych na grę w bańki razem z wami już czeka. Jeśli się nudzicie lub też po prostu macie wolną chwilę grajcie z mami w te pryskające bańki. Zabawa jest fantastyczna – gwarantuję wam to w 100%. Przechodźcie kolejne misje tej gry bańki i zdobywajcie punkty, by zająć wysokie miejsca na liście graczy.

Życzę udanej zabawy!!!