Bubblerize

Gry bańki Bubblerize to stosunkowo prosta lecz zręcznościowa gra. Cała gra bańki Bubblerize opiera się na tym by niszczyć kulki banki znajdujące się na planszy. Gra Bubblerize posiada ograniczenie czasowe, więc musisz się spieszyć, by w danym czasie zdobyć jak największą ilość punktów. Aby usunąć z planszy kulki bańki muszą znajdować się obok siebie co najmniej trzy kulki tego samego koloru.

Im więcej kulek znajdzie się obok siebie podczas usunięcia ich z planszy w grze kulki bańki Bubblerize, tym więcej punktów wpłynie na twoje konto. Więc warto trochę pomyśleć, choć na myślenie nie ma zbyt dużo czasu, ponieważ masz jedynie 85 sekund.

 

Z czasem na planszy w grze kulki bańki Bubblerize zaczną pojawiać się kolejne kolory kulek, co jest dodatkowym kłopotem w zdobywaniu kombosów. Na górze ekranu znajduje się również strzałka, którą możesz sterować za pomocą myszki. Informuje ona o tym, w którym miejscu mają spadać kolejne kulki. Tak więc graj i zdobywaj jak największą ilość punktów w gry kulki Bubblerize. Pamiętaj o zdecydowaniu o taktyce rozgrywki, łatwiej przemyśleć każdy ruch, czy klikać najszybciej jak się tylko da? Przetestuj wszystkie możliwe rozwiązania i sprawdź, dzięki któremu z nich osiągniesz najwyższy wynik. Gra jest bardzo dynamiczna, dlatego się nie nudzi i można w nią grać przez długi czas, do tego fajna muzyczka dodaje klimatu grze pryskające bańki Bubblerize.

Możesz również pochwalić się osiągniętym wynikiem końcowym klikając submit score w grze Bubblerize, jeśli chcesz zagrać ponownie kliknij replay. Sprawdź swoje szczęście i umiejętności i przejdź do gry. Ja tymczasem życzę Ci powodzenia. Zapraszam również do zagrania w inne ciekawe gry pryskające bańki znajdujące się na naszej stronie. Bawcie się dobrze. 🙂