Bubbles Shooter

Lubicie klasyczne pryskające bańki? Jeśli tak to mam dziś dla was grę Bubbles Shooter, która jest odświeżoną wersją klasycznej gry Bubble Shooter, w którą również możecie zagrać na naszym portalu. W tej grze pryskające kulki macie do przejścia kilkanaście poziomów, a aby je przejść musicie za każdym razem usunąć wszystkie bańki z planszy. Jest to dość proste zadanie, ale warto dokładnie przemyśleć każdy ruch. A co z czasem? Mam dla was bardzo dobrą wiadomość – w grze Bubbles Shooter nie ma ograniczenia czasowego, możecie więc myśleć tak długo, jak tylko chcecie. Cieszycie się?

Mam nadzieję, że tak : ) Wiele osób nie lubi w grach pryskające bańki ograniczeń czasowych, a tu właśnie ich nie ma. Bubbles Shooter jest ponadto bardzo kolorową grą – grafika jest tu naprawdę dobra, zdecydowanie lepsza niż u poprzednika tej gry pryskające kulki. Grafika przyciąga uwagę i sprawia, że chce się w tę grę grać jeszcze dłużej, do tego mamy kilkanaście plansz, zatem szykujcie się na długie godziny fantastycznej gry w Bubbles Shooter – klasyczne pryskające bańki w nowej otoczce graficznej.


Bubbles Shooter to klasyczna gra pryskajace bańki, w której macie za zadanie tak strzelać kulkami, aby na planszy obok siebie znalazły się trzy identyczne bańki, które zostaną następnie usunięte z planszy. Jeśli uda wam się usunąć wszystkie bańki z planszy to przechodzicie do kolejnego etapu gry, a etapów mamy tu sporo, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Każdy kolejny etap Bubbles Shooter jest trudniejszy m.in. dlatego, że jest więcej baniek, a także pojawiają się dodatkowe kolory baniek – mimo to jestem pewna, że nawet najmłodsi gracze dają sobie radę z tą grą pryskające banki.

Bubbles Shooter to pryskające kulki, które są niemalże identyczną kopią klasycznej gry Bubble Shooter, z tą różnicą, że w grze Bubbles Shooter mamy do czynienia z jeszcze lepszą grafiką i efektami dźwiękowymi. Okej, grę Bubbles Shooter pochwaliliśmy, zasady znamy to teraz spójrzmy jeszcze na opcje, jakie są dostępne w tej grze pryskające kulki. A więc…

A więc na dole ekranu tej gry pryskające bańki mamy ( zaczynając od lewej ) 5 kulek z kościami, które znikają przy każdym niecelnym ruchu – jeśli znikną wszystkie do na planszy pojawią się nowe bańki. Następnie w samym lewym dolnym rogu gry Bubbles Shooter znajdziemy wyłącznik dźwięków – jeśli by takowe komuś przeszkadzały podczas gry – moim skromnym zdaniem dźwięki te są urocze. Na środku ekranu w grze Bubbles Shooter znajdziemy procę, z której wystrzeliwujemy bańki, a po lewej stronie procy możemy zobaczyć jaki kolor będzie miała następna kulka.

Po prawej stronie od procy w grze Bubbles Shooter możecie zobaczyć pole z drabinką i cyferką – cyferka ta oznacza poziom, w który aktualnie gracie. W prawym dolnym rogu natomiast znajdziecie ilość punktów, jaką udało wam się uzyskać podczas całej gry w Bubbles Shooter. No i to by było w zasadzie na tyle – warto również zapamiętać, że w tej grze pryskajace kulki sterujecie procą za pomocą myszki. Życzę udanej zabawy z grą Bubbles Shooter.