Bubbles

Gry komputerowe, które bazują na prostych pomysłach bardzo często odnoszą spore sukcesy. Jest tak również w przypadku prostych gier, w które możemy zagrać poprzez przeglądarkę internetową. Bardzo popularne stały się np. gry bańki, czyli takie, w których musimy strącać kolorowe kulki.

Jedną z gier należących do tego gatunku jest Bubbles, w które możecie zagrać zupełnie za darmo. Naszym zadaniem w tej grze jest zadbanie o to, aby wypełnić bańkę po lewej stronie ekranu. Aby tego dokonać musimy zdobywać punkty, poprzez zbijanie kulek znajdujących się u góry przy pomocy tych, którymi strzelamy. Zadanie jest dodatkowo utrudnione przez to, że pryskające bańki powoli opadają, a gdy dotrą na dół ekranu, to gra się kończy. Bubbles posiada pewne elementy, które odróżniają ten tytuł od innych podobnych gier. Przede wszystkim mamy tutaj możliwość odbijania kulek od ścian, dzięki czemu możliwe jest stosowanie zupełnie nowych strategii i taktyk.

Początkowo gra w pryskające kulki jest bardzo prosta, mamy zaledwie 3-4 kolory kulek do zbijania i dużo czasu na przejście etapów, jednak przy każdej kolejnej planszy pojawiają się kolejne utrudnienia. Z czasem kulki będą opadać dużo szybciej, pojawią się ich kolejne kolory, co sprawi, że będziemy musieli poświęcić więcej czasu na przemyślenie każdej decyzji. Gry bańki są świetną zabawą na długi czas, bowiem nie nudzą się nawet po wielu godzinach. Warto też zwrócić uwagę na to, że jest to doskonała rozrywka dla każdego, niezależnie od wieku.

Pryskające bańki nie zawierają żadnej przemocy i są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu świetnie nadają się dla dzieci, jednak również osoby nieco starsze będą mogły spędzić wiele czasu na przechodzeniu kolejnych poziomów i zdobywaniu jak największej ilości punktów. Jeśli mamy problem z zasadami lub sterowaniem w tej grze, to możemy skorzystać z okna pomocy, w którym wszystko zostało dobrze wytłumaczone.

Pryskające kulki w grze Bubbles to idealny sposób na to, aby w ciekawy i atrakcyjny sposób spędzić wolne popołudnie.