BubbleWeen

BubbleWeen to fajne pryskające kulki, w których zamiast klasycznych kulek macie różne stworki np. duchy, piratów, elfy czy pingwiny. Gra BubbleWeen jest wieloplanszowa, a w każdej kolejnej planszy jest większa różnorodność postaci i robi się trudniej. Fakt faktem gra BubbleWeen jest prosta i nikt nie powinien mieć problemów z jej przejściem, więc gorąco polecam te kulki bańki wszystkim, którzy lubią nasz portal i publikowane tutaj gry bańki. Zachęcam was do dzielenia się naszymi grami pryskające bańki na portalach społecznościowych.

Każdy kto lubi pryskające bańki powinien się świetnie bawić z grą BubbleWeen mimo iż nie ma tutaj klasycznych baniek, są za to zabawne stworki, które świetnie sprawdzają się w roli baniek. Zasady gry BubbleWeen są bardzo proste i klasyczne, więc problemu nie będzie. Musicie jednak uważać na czas, gdyż każda misja ma go ograniczony. W tym czasie musicie usunąć z planszy wszystkie bańki – jeżeli wam się to nie uda to niestety wasza gra dobiegnie końca a tego chyba nie chcecie prawda?

BubbleWeen to kulki bańki dla każdego – i dużego i małego. Przy tej grze nie będziecie się nudzić, gdyż macie do przejścia kilkanaście plansz, gdzie każda kolejna jest nieco trudniejsza, głównie przez to, że jest do usunięcia więcej różnorodnych elementów z planszy. Wierzę jednak, że dacie sobie znakomicie radę, bo gra BubbleWeen  w gruncie rzeczy jest naprawdę dziecinnie prosta. Chwytajcie więc myszki i nie traćcie czasu – lepiej go chyba przeznaczyć na inne nasze pryskające bańki, nie sądzicie?

Opcji w grze BubbleWeen nie ma za wiele. W lewym dolnym rogu ekranu znajdziecie ilość zdobytych punktów, a idąc w prawo macie wyrzutnię baniek oraz obok niej widzicie jaki będzie kolejny element. Po prawej stronie ekranu tej gry kulki bańki znajdziecie panel z opcjami – tam zaczynając od góry macie: wyłącznik dźwięków i muzyki w grze BubbleWeen, pauzę, poziom, w który gracie oraz czas jaki pozostał wam do wykorzystania w danej planszy tej gry bańki.

Opcje jasne? Na pewno – gdyż nie ma ich wiele. Jeżeli zaś chodzi o sterowanie w grze BubbleWeen to potrzebna wam jest jedynie myszka. Oki? No to chyba czas zaczynać te pryskające kulki. Gwarantuję, że zabawa będzie znakomita i nie będziecie się nudzić. Są to nieco nietypowe pryskające bańki, bo nie ma baniek a są stworki, ale sama rozgrywka jest standardowa – czyli układacie obok siebie minimum trzy identyczne elementy. Dodam jeszcze, że w grze BubbleWeen na planszy czekają na was bonusy takie jak celownik : ) – warto z nich korzystać!

Zapraszam serdecznie do zabawy!!!