Bubblez

Bubblez to nasza kolejna wieloetapowa gra pryskające bańki o dość klasycznym wyglądzie, ale nieco odbiegających o normy regułach. Dlaczego? O tym za momencik. Gra Bubblez to pryskające bańki z tej samej serii co uwielbiana przez was i bardzo chętnie grana na naszym portalu gra Cluzterz. Jeśli podobał ci się styl tamtej gry to niewątpliwie gra Bubblez również przypadnie ci do gustu, choć tutaj mamy nieco inne zasady.

W grze Bubblez mamy armatkę i klasyczny układ baniek, które są uczepione sufitu tak jakby co jakiś czas miały się obniżać i faktycznie tak też się dzieje, z tymże w nieco inny sposób niż zwykle. Zazwyczaj bańki obniżają się po niecelnym trafieniu, gdzie nic nie usuwa się z planszy. W grze pryskające kulki Bubblez kulki obniżają się w momencie, gdy coś uda wam się usunąć z planszy, a gdy nic nie traficie układ pozostaje bez zmian. Niecodzienne prawda? Na język nasuwa się myśl – czy warto, więc w cokolwiek trafiać? Owszem warto, bo inaczej nie przejdziecie do kolejnego etapu, gdyż aby do niego przejść trzeba usunąć wszystkie bańki z planszy. Nie bójcie się jednak – gra Bubblez jest naprawdę prosta.


W grze Bubblez jak w większości gier pryskające bańki musicie oczyścić planszę z baniek, aby móc przejść do kolejnego etapu gry. Nastraszyłam was trochę tym, że bańki się obniżają, gdy coś usuwacie, ale to nie jest żaden problem, bo mimo tego gra Bubblez jest naprawdę bardzo prosta – wystarczy, że spróbujecie w nią zagrać, a przekonacie się o tym sami.

W grze Bubblez tak jak w klasycznych grach pryskające kulki macie na dole ekranu wyrzutnię baniek, dzięki której możecie je wystrzeliwać w odpowiednie miejsca na planszy tak, aby w pobliżu siebie znalazły się co najmniej 3 jednakowe bańki, które zostaną wtedy usunięte z planszy. Taka mała rada co do gry Bubblez – tutaj warto układać jak najwięcej baniek, gdyż wtedy mniej ich się dodaje nam co ruch na planszy, co znacznie przyspiesza przejście planszy!

Na dole ekranu pod bańką, którą aktualnie będziemy wystrzeliwać można zobaczyć bańkę, która będzie następna, co pozwoli nam na obmyślenie konkretnej i skutecznej strategii na najbliższe ruchy w grze Bubblez. Jest to o tyle ważne, że jeden niewłaściwy ruch, a bańki zbyt bardzo się obniżą i niestety gra Bubblez dobiegnie końca, a chyba byście tak nie chcieli. Na pocieszenie jednak mogę dodać, że jeśli wasza przeglądarka zapamiętuje cookies to zawsze po wejściu na nasz portal i włączeniu gry Bubblez będziecie mogli grać od planszy, w której zakończyliście grę.

Z istotniejszych kwestii gry Bubblez warto jeszcze wiedzieć, że nie jest ona ograniczona czasowo i możecie w nią grać tak długo, jak tylko chcecie, zupełnie bezstresowo. Warto również wiedzieć, że w lewym dolnym rogu gry Bubblez macie podany level, w który gracie, zaś w prawym rogu zdobyte w danej planszy punkty. Ogólna punktacja w wszystkich plansz gry Bubblez jest pokazywana po przejściu każdego z etapów.

Bubblez to gra pryskające bańki kochana przez dzieci i dorosłych na całym świecie. Mam nadzieję, że i wam przypadnie ona do gustu i będziecie do nas często powracać, aby w nią zagrać. Dzięki grze Bubblez możesz się zrelaksować i oderwać od szarej rzeczywistości, dostarcza ona również mnóstwo wspaniałej zabawy. Jeśli masz wolną chwilę to koniecznie zagraj razem z nami. Wypróbuj również grę Cluzterzjest ona nieco trudniejsza od Bubblez, ale równie znakomicie się w nią gra.

Życzę wspaniałej zabawy!!!