BuBubbles

BuBubbles to klasyczne pryskające bańki w nowym wydaniu. BuBubbles to wieloetapowa gra bańki, gdzie w każdej kolejnej planszy robi się trudniej, gdyż przybywa na planszy nie tylko więcej baniek, ale także ich kolorów. W grze BuBubbles w tradycyjny sposób za pomocą myszki musicie tak wystrzeliwać na planszę bańki, aby obok siebie znalazły się co najmniej 3 takie same. 3 identyczne bańki znikają z planszy a wy dostajecie punkty. Co jakiś czas bańki na planszy obniżają się i robi się gorąco.

Ci wszyscy z was, którzy lubią klasyczne gry bańki z pewnością będą się znakomicie bawić grając w grę BuBubbles. To gra dla małych i dużych fanów naszego portalu i gier bańki. Jeżeli tylko macie wolną chwilę to zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami. Jestem pewna, że nie będziecie się nudzić. BuBubbles już czeka na was – gdzie jesteście?

Klasyczne gry bańki cieszą się u nas ogromną popularnością dlatego też mamy dziś dla was kolejną propozycję, a będzie nią gra BuBubbles. W grze tej macie za zadanie przejść wszystkie dostępne plansze zdobywając jak najwięcej punktów, aby uplasować się wysoko na liście graczy. BuBubbles to gra bańki, w której w każdej z plansz musisz usunąć wszystkie bańki z planszy poprzez wystrzeliwanie baniek, tak aby na planszy obok siebie znalazły się minimum trzy takie same bańki.

W grze BuBubbles wyrzutnią baniek sterujecie za pomocą myszki, czyli tak jak w klasycznej grze, więc nie powinniście mieć tutaj żadnego problemu. Zasady są proste, niewiele też jest więc i opcji w grze BuBubbles. Z najważniejszych to warto wiedzieć, że na dole po lewej macie podaną planszę, w którą gracie a po prawej ilość zdobytych punktów. W prawym dolnym rogu tej gry bańki natomiast znajdziecie włącznik pauzy, który warto stosować mimo, że gra BuBubbles nie jest ograniczona czasowo. Po co stosować pauzę?

Po to, aby bańki nas nie zgniotły gdy odejdziemy od komputera. Co jakiś czas bowiem bańki na planszy się obniżają i jeśli dojdą do poziomu wyrzutni baniek to niestety gra nasza dobiegnie końca. A przecież chcecie bić rekordy w grze BuBubbles prawda? Mimo tego, że w grze BuBubbles bańki się obniżają to jest to bardzo fajna i prosta gra online, z którą nawet najmłodsi gracze nie będą mieć problemów.

Zachęcam was wszystkich gorąco do zabawy razem z nami. Gry bańki takie jak BuBubbles już czekają na was. U nas zagracie zarówno w klasyczne jak i nowoczesne gry bańki dlatego też nie ma co się obawiać – nuda was tutaj nie dosięgnie. A teraz już łapcie za myszki i zaczynamy zabawę!!!

Powodzenia!!!