Bunkey

Bunkey to kolejne pryskające bańki, w których towarzyszyć podczas zabawy będzie nam małpka. Strzelamy tutaj do baniek, jednak nie są to klasyczne bańki z klasycznymi zasadami – tutaj nie układacie obok siebie trzech tego samego koloru baniek – wystarczą dwie, jednak jedna z nich musi mieć czarną kropkę. Tylko bańki z czarnymi kropkami mają moc usuwania innych baniek z planszy. Do przejścia macie kilka plansz – za każdym razem musicie usunąć wszystkie bańki z planszy. Uważajcie również na małpkę po prawej stronie ekranu – jak dojdzie do góry to przegracie!

Jeżeli macie ochotę zagrać w jakieś nietypowe pryskające bańki to serdecznie zapraszamy – Bunkey już na was czeka, a gwarantuję, że będziecie się przy niej rewelacyjnie bawić. Nie ma się więc nad czym zastanawiać – łapcie za myszki i grajcie razem z nami. Oczywiście ta gra bańki jest w 100% darmowa, więc o nic nie musicie się martwić. Wspaniała zabawa czeka – wystarczy, że się na nią skusicie. Zapraszamy serdecznie do zabawy wszystkich bez wyjątku – nie ważne ile masz lat i jakiej jesteś płci – graj z nami w Bunkey.

Zapraszamy serdecznie do zagrania z nami w pryskające bańki o nieco innych niż klasyczne zasadach. Bańki te to gra Bunkey, w której towarzyszyć nam będzie słodka małpeczka, chcąca porwać nieco owoców. Wspina się coraz wyżej i wyżej po linie, by je ukraść, a ty nie możesz jej na to pozwolić. Usuwaj więc bańki z planszy, by ta spadała niżej. Jak usuwać bańki z planszy?

Bańki usuwacie w taki sposób, że uderzacie w nie odpowiedniego koloru bańką, ale taką z czarną kropką – inne bańki tylko powiększają grupkę – im ona większa tym więcej punktów się dostaje, ale też więcej się ryzykuje, bo wtedy małpka idzie wyżej, a dodatkowo jeśli bańki przejdą przez dolną cześć ekranu to wasza gra dobiegnie końca. Jeśli jednak uda wam się usunąć wszystkie bańki z planszy to przejdziecie do kolejnego etapu gry Bunkey, a jest ich tutaj dość dużo więc naprawdę warto się postarać.

Bańki wystrzeliwujecie za pomocą myszki oczywiście, ale na spacji możecie zmieniać dostępne kolory, które również widzicie w wyrzutni na dole na środku ekranu. Jeśli zaś chodzi o opcje gry  to w lewym górnym rogu znajdziecie: pauzę i wyjście do menu, a idąc w prawo u góry macie zdobyte punkty oraz numer planszy, w którą gracie. W lewym dolnym rogu tej gry pryskające bańki macie informację, że na spacji zmienia się bańki, zaś w prawym dolnym rogu macie wyłącznik dźwięków.

No i to już w zasadzie wszystko. Bunkey to bardzo prosta ale ciekawa gra bańki, głównie za sprawą nietypowych zasad gry. Jeżeli macie ochotę na coś nowego to serdecznie zapraszamy – te pryskające bańki są naprawdę rewelacyjne i nie będziecie żałować, że w nie zagraliście razem z nami.

Zaczynamy więc zabawę – małpka już się niecierpliwi! Powodzenia!!!